اسرار لاغری از متخصصان تناسب اندام

اسرار لاغری از متخصصان تناسب اندام

 بسیاری از انسان هایی که اضافه وزن دارند همیشه برای از بین بردن اضافه وزن خود تلاش می کنند ولی متاسفانه بیشتر اوقات به دلیل اینکه نمی توانند اشتهای خود را کنترل کنند یا اطلاعات کافی تغذیه ای ندارند با شکست مواجه می شوند بنابراین اگرتمایل دارید وزن خود را کم کنید با آرایشیک همراه باشید تا نکاتی را در این زمینه به شما ارائه کنیم :

1.توت فرنگی : مصرف توت فرنگی به عنوان دسر برای اواخر شب بسیار مناسب می باشد زیرا این میوه سرشار از ویتامین ها می باشد و کالری کمی دارد و همچنین باعث بالا رفتن سرعت سوخت و ساز در بدن می شود.

اسرار لاغری از متخصصان تناسب اندام
اسرار لاغری از متخصصان تناسب اندام

2. نان سبوس دار:  به دلیل  بالا بودن ارزش غذایی این نان وداشتن فیبر زیاد باعث می شود که دیرتر گرسنه شوید و راحت تر اشتهای کاذب خود را کنترل کنید.

3. پاستا و سبزیجات :  سبزیجات پخته را به پاستای خود اضافه کنید و پاستا را فقط با سبزیجات پخته مصرف کنید ، مثلا یک فنجان پاستای پخته شده را با یک فنجان سبزیجات پخته شده مصرف کنید ،این کار باعث ذخیره ی انرژی در بدن شما میشود والبته باعث چاقی و افزایش وزن  نخواهد شد زیرا مصرف سبزیجات به دلیل داشتن ویتامین ها و فیبر بالا از افزایش وزن جلوگیری خواهند کرد.

اسرار لاغری از متخصصان تناسب اندام
اسرار لاغری از متخصصان تناسب اندام

4. مصرف شیر کم چرب : اگر به جای شیر پر چرب و خامه که روزانه در قهوه یا وعده های غذایی خود استفاده می کنید از شیر کم چرب استفاده کنید ، کالری دریافتی خود را  بسیار تغییر داده و پایین آورده اید و این کار باعث کاهش وزن و کمک به شما  در سرعت بخشیدن به  کاهش وزن خواهد شد.

5. ماکارانی قهوه ای : اگر می خواهید از ماکارانی در وعده های غذایی خود استفاده کنید حتما ماکارانی قهوه ای را جایگزین ماکارانی سفید کنید زیرا ماکارانی قهوه ای کالری کمتری دارد و باعث بالا رفتن سوخت و ساز بدن می شود و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است .

6.فلفل : مصرف فلفل تند یا سس های فلفلی تند در وعده های غذایی باعث بالا رفتن سوخت و ساز بدن و افزایش سرعت سوختن چربی ها در بدن می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.