اسرار زیبایی ویژه آقایان

ممکن است زمانی که از اسرار زیبایی حرف می زنیم شما به یاد راه کارهای سخت بیفتید و حتی ممکن است کسی حتی به ذهنش خطور نکند که اسرار زیبایی متعلق به آقایان نیز می باشد.

اسرار زیبایی ویژه آقایان

landscape-1438283672-mcx-dudes

با آرایشیک همراه باشید تا راه کارهای بسیار آسان و ساده ی زیبایی ویژه  آقایان را به شما ارائه دهیم:

نوشیدن مقدار زیادی آب : کم آب بودن بدن مردان تاثیر بسیار بدی روی چهره و زیبایی آن ها دارد.  ممکن است شما را بسیار پیرتراز سن خودتان نشان دهد حتما قبل از مراسم ها یا قرارهای ملاقاتتان آب بنوشید و نوشیدن آب قبل از خواب را به هیچ عنوان فراموش نکنید، زیرا که باعث زیبایی شما در طول روز خواهد شد.

محصولات لبنی : مصرف محصولات لبنی بویژه خوردن ماست یونانی باعث درخشان شدن پوست آقایان می شود.

فقط آب سرد : دست و صورت خود را فقط با آب سرد بشویید زیرا که باعث شادابی پوست صورت و دست شما خواهد شد.

پاک کننده ها : حتما شب ها قبل از خواب از یک پاک کننده ی پوست که مقالاتی در این زمینه درسایت آرایشیک ذکر شده است استفاده کنید تا پوستتان را از آلودگی ها پاک کند.

ضد آفتاب ها : مصرف کرم ها یا لوسیون های ضد آفتاب را فراموش نکنید زیرا که مهم ترین و بزرگ ترین محصولات در زمینه ی زیبایی پوست می باشند بخصوص که بیشتر آقایان ساعت های زیادی در طول روز در معرض آفتاب قرار می گیرند.

کرم ضد چروک : یک کرم ضد چروک مناسب خریداری کنید و پس از ۳۰ سالگی مرتب استفاده کنید مخصوصا اطراف چشم آقایان بیشتر نیاز به مراقبت دارد بنابراین سعی کنید کرم ضد چروک یا کرم دور چشم خود را همیشه در کیف یا جیب خود قرار دهید تا هر زمان در طول روز که یادتان افتاد کرم خود را بلافاصله استفاده نمایید.

متخصص پوست : حداقل در سال یک بار به یک متخصص پوست مراجعه کنید و سعی کنید با کمک پزشک متخصص مشکلات پوست خود را که تاپیر زیادی به روی زیبایی شما می گذارد برطرف کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.