اسرار زیبایی و ارایش در قلب شرق را بدانید!

اسرار زیبایی و آرایش در قلب شرق را بدانید!

فرهنگ ها و آرایش های شرقی از جمله زیبا ترین آرایش های جهان است، که مورد توجه بسیاری از مردم جهان قرار گرفته است.در این سبک از آرایش افراد با استفاده از رنگ ها و طرح های مختلف مدل ها و میکاپ های جدیدی را طراحی کرده اند.

در این مقاله از سایت آرایشیک ما به شما جدید ترین میکاپ ها را که از قلب قاره  آسیا می باشد را معرفی می کنیم .

اسرار زیبایی و آرایش در قلب شرق را بدانید!

آرایش
اسرار زیبایی و ارایش در قلب شرق را بدانید!

در فرهنگ آسیایی یکی از موادی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، “ریشه جینسینگ” است که در زبان چینی به آن “چشمه جوانی” می گویند این ماده چون که حاوی آنتی اکسیدان های مختلفی است به عنوان ماده ضد چروک و کاهش روند پیری اصولا قبل از میکاپ استفاده می شود .

از دیگر ترفند های زیبایی چینی استفاده از “گرد صدف”یا “مارگاریتا” است که اگر مقدار کمی از این گرد را با تعدادی تخم مرغ و مقداری عسل مخلوط کنید پوست شما را از هر نوع جوش سر سیاه ولایه های قدیمی پوست پاک می کند و به شما پوستی شاداب وبا طراوت می بخشد .

همچنین می توانید با استفاده از مقداری خرما ،عسل ،مقداری قارچ چینی رنده شده ،مقداری گیلاس و مقداری چای سبز دم شده مخلوطی را تهیه کنید که با کمک آن پوستتان خاصیت ارتجاعی خود را حفظ کند و همچنین نرمی ولطافتی به اندازه ی لطافت و نرمی پوست بچه را به شما هدیه کند.

همچنین در میکاپ های شرقی استفاده از رنگ هایی مانند طلایی ، برنز، گلبهی و همچنین سبز صدری بیش تر استفاده می شود .

همچنین برای آرایش چشم نیز آرایش دودی توصیه می شود.

و می توانید از رنگ گلبهی برای رژ گونه استفاده کنید .

همچنین در سبک آرایش تابستانی شرقی شما می توانید با استفاده از برنزه کردن پیشانی و بینی صورتتان را بر جسته و درخشان نمایید .

برای رژ لب نیز در این سبک رنگ های قرمز و صورتی جیغ توصیه می شود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.