آرایش مناسب برای مدل های مختلف چشم

آرایش مناسب برای مدل های مختلف چشم

چشم هایی که زیبا هستند،حتی بدون آرایش هم می توانند جذاب باشند اما گاهی برخی چشم ها برای زیبا و جذاب تر شدن نیاز به ترفندهای آرایشی خاصی دارند.دراین مطلب ، ما  شما را با مواردی از این قبیل روشهای آرایش چشم ها آشنا می سازيم:

آرایش مناسب برای مدل های مختلف چشم
آرایش مناسب برای مدل های مختلف چشم

• چشم های تورفته : اگر چشمان تو رفته داریر،بایستی از سایه هایی با رنگ روشن تر استفاده کنید چرا که رنگ های تیره باعث میشوند چشمانتان گودتر به نظر برسند. سایه رااز داخل پلک به سمت خارج بکشید و مطمئن شوید که قسمت وسط سایه حتما رنگ روشن داشته باشد.

• چشم های دور ازهم : برای اینکه این چشمان زیباتر به نظر برسند بایستی با استفاده از سایه آنهارا نزدیک تر به هم نشان دهیم .برای اینکار در سمت بیرونی پلک از رنگ تیره ای استفاده کنید و همان طور که به سمت داخل چشم نزدیک می شوید از همان رنگ در طیف روشن تر استفاده کنید.

• چشم های نزدیک به هم : برای زیباتر شدن این چشم ها باید خط چشمی نازک پشت چشم هایتان بکشید و آن را تا انتهای چشم هایتان و به سمت گوشه ی بیرونی چشم ادامه دهید ، و سایه ای که استفاده می کنید باید در گوشه ی بیرونی چشم خود تیره تر استفاده کنید و سعی کنید کمی ریمل نیز به مژه هایتان بزنید.

• چشم های افتاده : برای زیباتر شدن این چشم ها ، باید خط چشم خود را ضخیم بکشید و انتهای خط چشم را در انتهای چشم خود کمی به سمت بالا و به طرف ابروهایتان بکشید و همچنین سایه ای که می زنید باید در انتهای چشم های شما سایه نیز به طرف بلا یعنی به سمت ابروهایتان کشیده شود.

• چشم های بادامی : برای زیباتر شدن این چشم ها باید خط چشم زیر و خط چشم روی چشم ها را ضخیم ، مشکی ، کشیده و دنباله دار بکشید و در قسمت زیر ابروهای خود از یک سایه ی تیره رنگ استفاده کنید.

1 نظر
  1. مریم می گوید

    سلام.باتشکر از سایت خوب و اموزنده تان.لطفا طرز سایه زدن و همچنین ارایش ساده برای چشمی که افتادگی پلک بالا (یک چشمم افتادگی دارد)دارد که بتواند این عیب را بپوشاند بصورت تصویری قرار دهید.باتشکر فراوان از شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.