site
stats

ترندهای پالتو زنانه و کاپشن و ژاکت مد سال ۲۰۱۹٫ با سرد شدن هوا و نزدیک شدن به فصل زمستان همهٔ ما به فکر ارزیابی لباس های گرم خود هستیم، آب وهوای سرد و به دنبال آن نیاز برای لباس گرم باعث می شود که به دنبال تنوعی در نوع و مدل لباس های گرم باشید، انتخاب لباس های گرم مناسب برای ورزش، محل کار و حتی مجالس رسمی ممکن است سخت باشد و شما نیاز به راهنمایی داشته باشید بنابراین با آرایشیک همراه باشید تا چند نوع از ژاکت های گرم مخصوص زمستان را به شما معرفی کنیم:

ترندهای پالتو زنانه و کاپشن و ژاکت مد سال ۲۰۱۹

پالتو: انتخابی ممتاز و شیک ویژهٔ فصل زمستان و راه حلی برای رهایی از سرمای هوا در این روزهای سرد سال، اگر هوا سرد است و شما نیاز به پوشش دارید، پالتو برای شما مناسب است. پالتو را می توان از انواع پارچه ها برای مثال از پشم گرم یا مصنوعی برای دماهای سردتر انتخاب کرد.

بیشتر بدانید  گالری تصاویر شیک ترین پالتو های خز دار ۲۰۱۵

ترندهای پالتو زنانه و کاپشن و ژاکت مد سال 2019

جلیقه های خز کوتاه: مزیت این جلیقه های سبک بودن و راحت بودن آن هاست، شما می توانید یک تیپ اسپرت و شیک با پوشیدن این مدل جلیقه ها داشته باشید البته لازم بذکر است که این مدل جلیقه های گرم کنندهٔ کوتاه را می توانید با شلوارهای جین و همچنین شلوارهای جذب کتان کش نیز بپوشید. این جلیقه ها را می توانید برای زمانی که فعالیت می کنید در هوای سرد استفاده کنید زیرا لباس های آستین دار ممکن است شما را خسته و کلافه کند.

ترندهای پالتو زنانه و کاپشن و ژاکت مد سال 2019

ترندهای پالتو زنانه و کاپشن و ژاکت مد سال ۲۰۱۹

کت های کلاه دار: کت های کلاه دار لباس های گرم کنندهٔ مناسب برای هوای سرد و حتی زمان بارندگی به دلیل داشتن کلاه می تواند از شما محافظت کند. این کت های کلاه دار علاوه بر گرم نگه داشتن شما جزو لباس های شیک زمستانه هستند که شما می توانید برای زمستان انتخاب کنید. این مدل کت ها که بعضی از آن ها از جنس تریکو هستند و خیلی سبک و راحت هستند مناسب ورزش و پیاده روی می باشند و بهترین انتخاب برای فعالیت های روزمره و ورزش و پیاده روی به حساب می آیند.

بیشتر بدانید  این مدل پالتو های زنانه 2019 که امسال مد شده اند!

ترندهای پالتو زنانه و کاپشن و ژاکت مد سال 2019

کت چرم و جیر پلنگی: کت چرم های رنگی یک انتخاب شیک و متفاوت امسال برای خانم ها و آقایون می باشند حتی می توانید برای مجالس، مراسم ها و جشن ها انتخاب کنید و بپوشید که علاوه بر این که یک لباس زمستانهٔ گرم می باشند می توانند لباسی شیک و مجلسی باشد.

ترندهای پالتو زنانه و کاپشن و ژاکت مد سال 2019

ترندهای پالتو زنانه و کاپشن و ژاکت مد سال ۲۰۱۹

ژاکت های پف کرده و بادی: ژاکت های پف کرده و بادی بیشتر به درد تیپ های اسپرت می خورد و شما می توانید از این لباس گرم کنندهٔ زمستانه برای زمانی که می خواهید تیپ اسپرت بزنید استفاده کنید. این مدل ژاکت های پف کرده هم به شکل آستین دار و هم به شکل جلیقه هستند که می توانید هر دو مدل را انتخاب کنید و حتی رنگ و مدل های تقریبا یک شکلی از این لباس را تهیه کرده و با همسرتان ست کنید.

بیشتر بدانید  گالری عکس مدل پالتو زنانه 2019 همراه با ایده های شیک پوشی

ترندهای پالتو زنانه و کاپشن و ژاکت مد سال 2019

ممنون از همراهی شما عزیزان با آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.