پیدا کردن لباس عروس و مدل لباس عروس ایرانی شیک و زیبا رویای بسیاری از عروس خانم ها می باشد و انتخاب لباس برای آنها بسیار می تواند استرس زا می باشد. اصولا در شب عروسی همه چشم ها بر روی شما، دوخته شده و در آن روز عکس هایی از خود به یادگار می گذارید که تا سالیان سال برایتان مهم است. پس به توصیه آرایشیک در انتخاب لباس عروسی تان دقت زیادی داشته باشید که با توجه به اندام و هیکل شما انتخاب شده باشد و خودتان کاملا از پوشیدن آن احساس زیبایی و رضایت را داشته باشید.

مدل لباس عروس ایرانی پوشیده شیک و جدید

مدل لباس عروس ایرانی پوشیده شیک و جدید

در مدل سبک لباس عروس خود فکر کنید و برای آن برنامه ریزی کنید. نوع لباس عروس را بر اساس فصلی که مراسم شما در آن برگزار می شود انتخاب کنید و یا محل برگزاری و تالار عروسی می تواند در انتخاب شما تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال اگر شما عروسی خود را در فضای باز برگزار می کنید لباس عروسی تان بهتر است از زرق و برق زیادی برخوردار باشد که چشمگیر باشد و جلوه لباس عروسی شما را به حد اعلی برساند.

مدل لباس عروس ایرانی پوشیده شیک و جدید

مدل لباس عروس ایرانی پوشیده شیک و جدید

خانم های ایرانی بسیار علاقمند به پوشیدن لباس های پوشیده و آستین دار هستند که هم بسیار زیبا و شیک هستند و هم اگر این روزها به مزون های مختلف سر زده باشید، قطعا متوجه شده اید که این روزها اغلب مدل های شیک و جدید لباس عروس، آستین دار و اصطلاحا پوشیده هستند.

مدل لباس عروس‌ایرانی پوشیده شیک و جدید

مدل لباس عروس‌ایرانی پوشیده شیک و جدید

لباس های آستین دار، دارای آستین های دانتل و توری بسیار زیبا و شکیلی هستند که می توانند به لباس شما جذابیت بیشتری ببخشند. البته به پیشنهاد آرایشیک این مدل لباس ها برای افرادی که جثه های کوچکی دارند و دارای شانه های باریکی هستند بسیار مناسب هستند.

مدل لباس عروس ایرانی پوشیده شیک و جدید

مدل لباس عروس ایرانی پوشیده شیک و جدید

این مدل لباس عروس ایرانی پوشیده علاوه بر زیبایی و جذابیت برای برخی از عروس خانم ها که به دلیل شرایط خاص و ویژه ی خود، تمایل دارند که لباس عروسی شان تا حد ممکن پوشیده و آستین دار باشد بسیار مناسب می باشد. عروس خانم هایی که به خانواده های مذهبی تعلق دارند، یا خودشان گرایش های مذهبی دارند، یا برای عروس خانم هایی که عروسی هایشان قرار است مختلط برگزار شود؛ یا کسانی که دوست دارند بخشی از زائده های پوستی خود را در ناحیه بازوها و سر شانه ها پوشش بدهند، این نوع لباس می تواند گزینه ی مناسبی باشد. البته پوشیده بودن این نوع لباس ها به هیچ عنوان به این معنا نیست که زیبایی لازم را ندارند. داشتن آستین هایی توری و از جنس دانتل بر روی پوست سفید عروس خانم می تواند زیبایی خاصی به وی ببخشد. انتخاب لباس آستین دار و پوشیده می تواند تنوع جالبی باشد، چرا که اغلب لباس عروس هایی که مشاهده می کنیم از نوع دکلته و یقه باز هستند.

بیشتر بدانید  گالری عکس جدیدترین مدل های لباس عروس کوتاه طرح 2018 - 97

گالری عکس جدیدترین مدل لباس عروس ایرانی پوشیده شیک و جدید

عروسی شیک و جذاب همراه با ایده های آرایشیک ! شاد و پیروز در پناه خداوند.

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.