پشنهاد های جادویی برای آرایش روز عروسی . روز عروسی برای خانم ها مهم ترین روز زندگی شان محسوب می شود و از کودکی برای آن رویا ها و آرزو های بزرگی در سر داشتند. پس باید این روز را به یک روز جادویی تبدیل کنید و لازمه آن داشتن آرایشی بی عیب و نقص است.

عروس خانم ها بخوانند؛ پشنهاد های جادویی برای آرایش روز عروسی

عروس خانم ها بخوانند؛ پشنهاد های جادویی برای آرایش روز عروسی

عروس خانم ها بخوانند؛ پشنهاد های جادویی برای آرایش روز عروسی

– بسیاری از عروس ها برای اینکه در این روز متفاوت به نظر برسند، آرایش های پر زرق و برق و غلیظ را انتخاب می کنند. اما این کار غلط است و ایده خوبی نیست، زیرا در این روز مهم باید صورت واقعی شما آرایش و زیبا شود. مطمئن باشید آرایشی با شکوه و مینیمال، بهترین انتخاب برای شما است.

– یکی از نکاتی که باید به آن دقت کنید، آب و هوای روز عروسی است و این که آیا مراسم در فضای باز اجرا می شود و یا فضای بسته. زیرا نوع آرایشی که انتخاب می کنید، به این عوامل وابسته است. به عنوان مثال اگر هوا بارانی است، باید از لوازم آرایش ضد آب استفاده کنید. هم چنین توجه کنید که آیا مراسم در محلی گرم و مرطوب است و یا محلی که توسط برف پوشیده شده است و با توجه به این عوامل از لوازم مناسب بهره ببرید.

بیشتر بدانید  نکات آرایشی و زیبایی عروس ، قبل از عروسی

– آرایش خود را با پرایمر آغاز کنید. پرایمر برای آرایش مهمی، مانند آرایش روز عروسی بسیار ضروری می باشد. پرایمر یک پایه مناسب برای آرایش شما است و ماندگاری آن را نیز بسیار بالا می برد. پس با استفاده از آن در تمام طول روز زیبا به نظر برسید. البته پرایمر خود را نیز می توانید با توجه به شرایط آب و هوایی آن روز انتخاب کنید.
-در روز عروسی از ریمل و خط چشم ضد آب استفاده کنید، زیرا همه ما آگاهیم که بیشتر عروس خانم ها در روز عروسی شان احساساتی می شوند و گریه می کنند. هم چنین جنب و جوش زیاد و عرق کردن نیز می تواند باعث شود ریمل شما بریزد و یا خط چشم تان پاک شود، پس بهره بردن از ریمل و خط چشم ضد آب جز موارد ضروری محسوب می شود.

– هر چه به عروسی نزدیک تر شویم، استرس و نگرانی عروس خانم ها نیز بیشتر می شود و این استرس می تواند باعث جوش زدن پوست شما شود. هیچ عروسی نمی خواهد در روز عروسی و هم چنین در عکس هایش با جوش هایش حاضر شود. اما نگران نباشید زیرا می توانید به راحتی با استفاده از کانسیلری که تن سبز داشته باشد، آن ها را پنهان کنید.

بیشتر بدانید  شیک ترین مدل جدید آرایش عروس 2018 - 2019 به همراه میکاپ ایرانی

– یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است به آن مبتلا شوید، بیشتر شدن و پر رنگ شدن سیاهی زیر چشم تان است که به خاطر نداشتن خواب کافی به وجود می آید. اما این مشکل هم به راحتی حل می شود. ابتدا از یک کانسیلر مخصوص این کار بهره ببرید و سپس کمی سایه سفید به گوشه چشم هایتان بکشید تا نشاط و درخشش به چشم هایتان بازگردد.

– معمولا پیشنهاد ما برای این روز استفاده از پنکیک نیست. اما هنگامی که بخواهید بخشی از روز را جلوی دوربین قرار داشته باشید، به خاطر فلاش دوربین به آرایش سنگین تری نیاز دارید. اما این به این معنی نیست که آرایش چشم و یا لب شما هم باید بیشتر از حد معمول باشد، فقط کافی است برای پوست تان از پنکیک بهره ببرید.
-اگر پوست چربی دارید و باعث می شود صورت تان کمی بدرخشد، این موضوع را با عکاس در میان بگذارید تا فلاش دوربین خود را خاموش کند. یا می توانیداز لوازم آرایشی استفاده کنید که عاری از روغن و چربی باشد و هم چنین از پودر هایی بهره ببرید که درخشندگی پوست شما را از بین ببرد.

بیشتر بدانید  مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس و استایل عروس

– همه خانم ها می خواهند در روز عروسی شان لب هایی زیبا و بزرگ داشته باشند، برای این کار ابتدا از یک خط لب بهره ببرید تا شکل مناسب آن را بکشید و بر روی آن از رژ استفاده کنید. هم چنین خط لب به ماندگاری بیشتر رژ شما کمک می کند، پس قبل از رژ زدن یک دور لب هایتان را با خط لب پر کنید. در مرحله سوم نیز برق لب را بر روی لب هایتان بکشید تا در تمام طول روز بدرخشد.

 

 تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.