وقت آن رسیده است که کمد لباس های بهاری خود را آماده کنید. در این پست نکاتی که می توانید برای پوشیدن لباس در فصل بهار داشته باشید و با رعایت آن ها خوش استایل تر و زیبا تر به نظر برسید را بازگو می کنیم. فصل بهار، این فرصت را به شما می‌دهد كه انواع رنگ‌ها را به مجموعه رنگ لباس‌هایتان اضافه كنید و با فصل هماهنگ شوید. برای خوش‌تیپ شدن شما در فصل بهار، آرایشیک پیشنهادهایی دارید كه بد نیست آنها را هم گوشه ذهن‌تان داشته باشید تا این بهار خوش‌تیپ‌تر از پارسال باشید.

پوشیدن لباس در فصل بهار

پوشیدن لباس در فصل بهار

۱۰ نکته مهم برای پوشیدن لباس در فصل بهار برای خوش تیپ تر شدن شما

– شلوار جین، جایگاه همیشگی در ست لباس های ما داشته است. اما وقت آن است که با سال جدید، از سبک جدید لباس پوشیدن نیز بهره ببریم. این جین گلدوزی شده در کنار یک تونیک رنگ روشن برای فصل بهار مناسب می باشد.

پوشیدن لباس در فصل بهار

پوشیدن لباس در فصل بهار

– سادگی، زیبایی محسوب می شود. تغییر جزر و مدی در دنیای مد وجود دارد و مد امسال به سمت سادگی پیش می رود. پس از لباس های بیش از اندازه شلوغ استفاده نکنید.

بیشتر بدانید  چه لباسی بپوشیم تا قد بلند تر به نظر برسیم ؟

– پیراهن هایی با طرح گل های رنگی برای فصل بهار پیشنهاد می شود. این پیراهن ها برای روز های آفتابی و گرم این فصل مناسب می باشد. با ست کردن کیف و کفش، استایل خود را تکمیل کنید.

پوشیدن لباس در فصل بهار

پوشیدن لباس در فصل بهار

– سعی کنید از لباس های زنانه و ظریف بهره ببرید. حتی اگر به لباس های اسپرت عادت دارید، سعی کنید در بعضی مواقع پیراهن های کوتاه دلبرانه به تن کنید.

– دقت کنید که همه فصل بهار و تابستان را می توانید صندل به پا کنید. اما اگر به دنبال استایل های متفاوت تر هستید، ما این کفش را به شما پیشنهاد می کنیم. سعی کنید کمربند و یا کیف خود را با آن هماهنگ کنید.

– استفاده از رنگ های پاستلی در این فصل فوق العاده است. ترکیب رنگ های پاستلی در کنار رنگ های تیره تر مانند مشکی، زیتونی و یا زرشکی نگاه زیبایی را پدید آورد.

بیشتر بدانید  هر لباسی با چه رنگی ست می‌شه

– رنگ هایی که در فصل بهار محبوبیت زیادی دارند را به شما معرفی می کنیم تا ست های خود را بر اساس آن ها پدید آورید. برای خرید مانتو در این فصل از این رنگ ها مثل : صورتی جیغ، خاکستری روشن، نارنجی ، سبز نعنایی، زرد و یا آبی دریا استفاده کنید.

پوشیدن لباس در فصل بهار

پوشیدن لباس در فصل بهار

– لباس هایی که با گلدوزی، مروارید و یا جزئیات زرق و برق دار تزئین شده اند، بسیار برای این فصل مناسب می باشند. پس از آن ها غافل نشوید.

– سعی کنید در این فصل از در مهمانی های زنانه از لباس هایی بهره ببرید که همه اندام شما را نپوشانند. به عنوان مثال این بلوز زیبا را به عنوان ایده در نظر بگیرید. این سبک لباس های کلاسیک بسیار پر طرفدار است.

پوشیدن لباس در فصل بهار

پوشیدن لباس در فصل بهار

– سعی کنید از اکسسوری هایی استفاده کنید که رنگ های شادی داشته باشند تا به استایل شما روح ببخشند.

بیشتر بدانید  چه رنگ‌هایی با هم ست می‌شوند

ممنون از همراهی شما خوبان با آرایشیک !

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !