در فصل بهار و تابستان در ترند لباس زنانه بهتر است که از سبک لباس هاس ساده و خنک با رنگ های شاد استفاده کنید. ترندی که امسال در فصل بهار بسیار مورد استقبال قرار گرفته، را در سایت آرایشیک معرفی می کنیم تا شما عزیزان بتوانید از این ترند بهاری و تابستانی ایده های زیبایی بگیرید. در ادامه همراه ما باشید.

جدیدترین  ترند لباس زنانه بهاری و تابستانی در سال ۲۰۱۸

مدل پلیسه

آشنایی با ترند لباس زنانه بهاری و تابستانی در سال 2018

آشنایی با ترند لباس زنانه بهاری و تابستانی در سال ۲۰۱۸

از برند تام فورد گرفته تا پیتر پیلوتو مدل پلیسه جایگاه خوبی برای خود پیدا کرده است. مدهای زیادی امسال روی کار آمده اند اما هیچ کدام به اندازه مدل پلیسه محبوبیت پیدا نکرده است. امسال مدل پلیسه برای مانتو و پیراهن و دامن محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

کیف کمری

درست است که به کار بردن این مد زیاد هم آسان نیست اما هنوز هم جذابیت خود را از دست نداده است. به تنهایی استفاده کردن از آن ها زیاد جالب به نظر نمی رسد. کیف های کمری را روی دوش نیندازید و همراه با ژاکت استفاده کنید و دکمه های ژاکت را باز بگذارید. کیف های کمری را روی دوش نیندازید و همراه با ژاکت استفاده کنید.

بیشتر بدانید  مد لباس زنانه 2018 و شیک ترین استایل های بهاری دخترانه سال 97

رنگ یاسی و سفید

رنگ های یاسی و اسطوخودوسی رنگ های جذابی هستند اما برای هر رنگ پوستی مناسب نیستند. به جای سرتاپا یاسی فقط کت یا کیف رنگ یاسى استفاده کنید. شاید استفاده از رنگ یاسی کمی سخت باشد اما رنگ های روشن تری هم هستند که نیاز نیست زیاد وقت برای ست کردنشان بگذارید. مثل رنگ سفید. با پوشیدن کت سفید روی پیراهن گل گلی همراه با کیف سفید ظاهر خوبی برای خود بسازید.

آشنایی با ترند لباس زنانه بهاری و تابستانی در سال 2018

آشنایی با ترند لباس زنانه بهاری و تابستانی در سال ۲۰۱۸

ممنون از همراهی شما دوستان با آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.