site
stats

انواع مدل مو ترند سال ۲۰۱۹ ؛ با کمک لوازم جانبی.  با آغاز سال جدید میلادی وارد تازه های دنیای مد شوید و از ایده های جدید لذت ببرید. با آرایشیک همراه باشید تا به روز باشید. اکنون نمونه هایی از جدیدترین مدل مو ۲۰۱۹ را به شما ارائه می دهیم . این مدل موها اکثرا برای موهای بلند و رنگ شده هستند و همچنین مدل موهایی هستند که به کمک لوازم جانبی تزئین می شوند. ازجمله سنگ ها ، گل ها و تاج های زینت دهنده ی مو و باید بهتون بگم که این مدل موهایی که به کمک لوازم جانبی تزئین می شوند، مناسب عروس و نامزدی هم هستند و شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل موها حتی مدل موی مراسم نامزدی یا عروسی خود را انتخاب کنید. اگر شما نیز قصد دارید مدل موهای خود را در سال جدید میلادی تغییر دهید قبل از تغییر آن با مدل موهای ترند سال ۲۰۱۹ آشنا شوید . با ماهمراه باشید.

بیشتر بدانید  گالری تصاویر جدیدترین مدل شینیون مو ۲۰۱۵ (سری دوم)

انواع مدل مو ترند سال ۲۰۱۹ ؛ با کمک لوازم جانبی

یکی از سبک های مدل موهای امسال که مناسب برای موهای بلند و رنگ شده هست مدل های باز هستند، که به کمک اتوی مو می تونید موهاتون رو صاف یا فر کنید و باز باشه موهاتون این سبک هم خیلی شیک و ساده است و هم این که شما به راحتی می تونین خودتون این مدل موها رو تو زمان کم و براحتی حتی در منزل درست کنید.

انواع مدل مو ترند سال 2019 ؛ با کمک لوازم جانبی

انواع مدل مو ترند سال ۲۰۱۹ ؛ با کمک لوازم جانبی

– سبک دیگر در مورد فر کردن موها و بالا بردن مقداری از موهای پشت گردن در قسمت پشت سر است یعنی در این سبک موهای بازتون رو کمی جمع می کنید و ی مدل شلوغ نیمه باز رو ارائه می دین .البته این کار رو با موهای صاف هم میتونید انجام بدید.

انواع مدل مو ترند سال 2019 ؛ با کمک لوازم جانبی

انواع مدل مو ترند سال ۲۰۱۹ ؛ با کمک لوازم جانبی

– سبک دیگر که سبکی خیلی ساده است صاف کردن موهای رنگ شده ی بلند و باز گذاشتن موها به شکل خیلی ساده و شیک .

بیشتر بدانید  آموزش فرکردن مو بدون حرارت

– همون طور که تو تصاویر موهای تزئین شده می بینید، این مدل موهای ساده همون موهایی هستند که فقط به کمک اتو یا سشوار صافشون می کنید و به شکل کاملا باز یا نیمه باز که در بالا توضیحات مدل موی نیمه باز رو بهتون ارائه دادیم درست میشن. ولی روی موهاتون رو تو این سبک به کمک سنگ های تزئینی ، تاج ، گل های طبیعی یا خشک یا گل های مصنوعی تزئین می کنید و این مدل موها به اندازه ای شیک و خاص میشن که میتونید برای مراسم های جشن و شادی ازاین مدل ها استفاده کنید حتی این مدل موها مناسب عروس و نامزدی هم هستند.

انواع مدل مو ترند سال 2019 ؛ با کمک لوازم جانبی

انواع مدل مو ترند سال ۲۰۱۹ ؛ با کمک لوازم جانبی

– سبک دیگری از مدل موهای ۲۰۱۹ استفاده از هدبندهای رنگی و تزئینی به روی موهاست در این سبک هدبندها در رنگ ها و طرح های مختلف حتی متناسب با رنگ لباس شما به روی موهای باز یا نیمه باز قرار می گیرد.

بیشتر بدانید  آموزش تصویری مدل موی ساده برای تولد دخترانه؛خیلی آسان و سریع

– بافت طنابی سبک دیگری از مدل موهای سال است که این مدل می تواند مناسب مهمانی ها و حتی مراسم های جشن باشد ، شما می توانید به روی این مدل موی بافته شده از سنگ ها و سنجاق های تزئینی استفاده کنید و مدل مویتان را جلوه دهید .این بافت از طرفین مو انجام می شود و موهای شما را به سبک خاصی شیک و بی نظیر می کند.

ممنون از همراهیتون با آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.