برای انتخاب مدل لباس عروس کوتاه ، مراقب باشید هر مدل لباسی را انتخاب نکنید و سبک ها و مدل هایی را انتخاب کنید که هم به استایل بدنی شما بیاید و هم مد روز باشد و شما را زیبا و شیک جلوه بدهد. برخی از عروس خانم ها می خواهند در این شب متفاوت تر از بقیه عروس ها باشند و لباس عروسشان را از مدل های کوتاه انتخاب نمایند. پس سعی کنید انتخابی داشته باشید که بعدها پشیمان نشوید.

توجه داشته باشید که این مدل لباس عروس کوتاه بیشتر مناسب مجلس های دوستانه و خودمانی تر می باشد و اگر قرار است عروسی شما همراه با مجلسی مجلل باشد توصیه می کنیم که مدل های لباس عروس بلند را انتخاب کنید. که شکوه و جلوه بیشتری داشته باشد.

بهتر است انتخابتان برای اندازه دامن لباس عروس کوتاه زیر زانو باشد تا جلوه لباس عروس حفظ شود. سعی کنید مدل لباس عروس کوتاه  را با همکاری یک طراح لباس انتخاب کنید و نسبت به دوخت لباس مطمن باشید. از خرید لباسهایی که در ظاهر چشمتان را گرفته ولی تناسبی با شما ندارد، کاملا خوددرای کنید چرا که بعدها پشیمان خواهید شد. در ادامه با آرایشیک همراه باشید تا گالری عکس جدیدترین مدل های لباس عروس کوتاه طرح ۲۰۱۸ – ۹۷ را برای شما ارائه دهد.

بیشتر بدانید  لباس عروس پوشیده و تزئین سر عروس محجبه+ تصاویر

گالری عکس جدیدترین مدل های لباس عروس کوتاه طرح ۲۰۱۸ – ۹۷

هر روز متفاوت تر از دیروز، همراه با آرایشیک !

 تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.