متخصص های مد عقیده دارند که استایل مردانه با کفش کامل می شود. پس نقش کفش در استایل شما آقایان بسیار تاثیر گذار است و هم چنین بسیاری از مردم شما را بر اساس کفش هایتان ارزیابی می کنند. امروزه شما می توانید با اکثر لباسهایتان رنگ کفش مردانه مناسب و دلخواه داشته باشید، اما انتخاب رنگ آن با لباس ها بسیار مهم است. در ادامه با آرایشیک همراه باشید با بهترین راهنمایی ها برای ترکیب رنگی کفش مردانه با لباس.

بهترین راهنمایی ها برای انتخاب ترکیب رنگی کفش مردانه با لباس

– خرید یک جفت کفش مردانه مشکی، انتخابی هوشمندانه است، زیرا این رنگ کفش باید در کمد لباس هر مردی وجود داشته باشد. انتخاب یک کفش مشکی کلاسیک به شما پیشنهاد می شود تا بتوانید آن را با لباس های زیادی ست کنید و بتوانید با اضافه کردن یک کلاه و یا یک کراوات، ظاهری رسمی و شیک پیدا کنید.کفش مشکی با رنگ های مختلف شلوار پارچه ای و هم چنین جین مشکی زیبا به نظر می رسد. رنگ های خاکستری، آبی، سفید و مشکی رنگ هایی هستند که با کفش مشکی مطابقت دارند. معمولا مرد هایی که عادت به لباس های تیره ندارند، می توانند با اضافه کردن یک شلوار و یا حتی جوراب رنگی، استایل خود را متفاوت سازند. در بعضی از ست ها،کفش مشکی با شلوار کتان استایل اسپرت و زیبایی می سازد.

ترکیب رنگی کفش‌مردانه با لباس

ترکیب رنگی کفش‌ مردانه با لباس

– کفش قهوه ای برای همه موقعیت ها مناسب می باشد. این رنگ چه برای ست های رسمی و چه برای ست های اسپرت پیشنهاد می شود. معمولا این رنگ در کنار کت و شلوار مشکی و یا سفید زیبا به نظر نمی رسد وگرنه محدودیت دیگری ندارد.کفش قهوه ای در کنار رنگ های مختلف شلوار کتان شیک به نظر می رسد. اما دقت داشته باشید که معمولا شلوار هایی که کمی کوتاه هستند و بین شلوار و کفش فاصله اندکی میفتد برای این مدل مناسب هستند. برای انتخاب رنگ مناسب شلوار برای کفش قهوه ای، آن ها را در کنار یکدیگر قرار دهید و هر چه تن رنگی آن ها متفاوت تر بود، برای کنار هم قرار گرفتن مناسب تر هستند.

ترکیب رنگی کفش‌مردانه با لباس

ترکیب رنگی کفش‌مردانه با لباس

– این سبک کفش های قهوه ای دارای ظاهری متفاوت هستند و می توانند شما را کمی از استایل همیشگی تان دور کنند. با به کار بردن زیره ای نسبتا قطور در پایین کفش، ظاهری اسپرت برای آن پدید آورده اند. بسته به جایی که هستید می توانید این کفش را با شلوار جین و یا شلوار کتان خوش رنگی ست کنید.

ترکیب رنگی کفش‌مردانه با لباس

ترکیب رنگی کفش‌مردانه با لباس

– این کفش ها، رنگ قهوه ای مایل به زرد دارند. بهتر است این رنگ کفش را با لباس های غیر رسمی بپوشید. این رنگ کفش، معمولا برای به وجود آوردن یک استایل متفاوت و چشم گیر مورد استفاده قرار می گیرد. از این کفش در تابستان در کنار شلوار های رنگی بهره ببرید و ظاهری خیره کننده بسازید.

ترکیب رنگی کفش مردانه با لباس

ترکیب رنگی کفش مردانه با لباس

– معمولا پیدا کردن کفش سرمه ای در کمد لباسی آقایان سخت است. اگر شما جز کسانی هستید که از مد پیروی می کنید و به دنبال ست های متفاوت و جذاب هستید، حتما یک جفت کفش سرمه ای برای خود تهیه کنید. این کفش در کنار رنگ های سیاه و سفید، غیر منتظره اما چشم گیر به نظر می رسد. جین های روشن یا تیره و هم چنین شلوار کتان خاکستری در کنار این رنگ کفش شیک به نظر می رسد.

ترکیب رنگی کفش مردانه با لباس

ترکیب رنگی کفش مردانه با لباس

– کفش های کتانی مانند سفید حدودا ۱۵ سال پیش شروع به تولید و محبوب شدن در بین آقایان کرده است. این کفش ها ظاهری اسپرت را القا می کنند. پوشیدن انواع شلوار جین و یا کتان های رنگی در کنار کفش سفید، پیشنهاد می شود. پوشیدن این کفش در کنار شلوار هایی که روی مچ پا قرار می گیرند به همراه یک کت کت، استایلی بسیار جذاب به شما هدیه می دهد.

ترکیب رنگی کفش مردانه با لباس

ترکیب رنگی کفش مردانه با لباس

– زمانی کتانی های رنگی فقط برای ورزش کردن استفاده می شده است. اما چند سال است که کتانی هایی با رنگ های متفاوت وارد بازار شده است و با استقبال بسیار زیاد آقایان مواجه شده است. اگر چندین رنگ در کتانی تان به کار رفته است، سعی کنید از شلوار جین و یا شلوار سفید، خاکستری و یا کرم بهره ببرید تا نقطه تمرکز استایل تان بر روی کفش هایتان باشد.

ترکیب رنگی کفش‌مردانه با لباس

ترکیب رنگی کفش‌مردانه با لباس

هر روز شیک تر و متفاوت تر از دیروز، همراه با آرایشیک !

بیشتر بدانید  معرفی 5 مدل کفش مردانه مد پاییز و زمستان 2017

 تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.