اصولا خانم های ایرانی علاقه زیادی به داشتن تنوع شال و روسری دارند و برای خرید آن هزینه و زمان زیادی را صرف می کنند. چرا که داشتن روسری و شال های متنوع برای خانم ها بسیار اهمیت دارد و باعث می شودکه ظاهر و چهره آن ها را زیباتر نشان دهد.

پیشنهاد آرایشیک به شما خانم های جوان و زیبا این است که برای انتخاب مدل و رنگ روسری و شال نباید فقط مبنا زیبایی باشد، بلکه باید معیارهای دیگری مثل فرم صورت و رنگ پوست را نیز در این انتخاب دخیل کنید تا بتوانید با یک انتخاب خوب بر زیبایی چهره خودتان  بیفزایید.

برای خرید شال و روسری هم مانند دیگر لباس ها به فصل و جنس و رنگ آن توجه زیادی داشته باشید و این نکته را در نظر داشته باشید کە چه رنگی به ما می آید؟ و چه رنگی به ما نمی آید؟

اگر شما به عنوان یک زن جوان و زیبا بهترین، شیک ترین و مناسب ترین مانتو، پالتو، کفش و کیف را بپوشید اما روسری یا شالی نامناسب بر سر داشته باشید که به هر دلیل ناهماهنگی زیادی با چهره شما و دیگر پوشش هایی که به تن دارید، داشته باشد، قطعا از زیبایی شما می کاهد. انتخاب یک مدل روسری مناسب یا گزینش یک مدل شال برازنده زیبایی پوشش را نه تنها افزایش می دهد بلکه نمایی زیبا از چهره و سیمای شما به نمایش خواهد گذاشت. بنابراین انتخاب یک روسری و شال زیبا و مناسب اهمیت بسیاری دارد.

بیشتر بدانید  روسری و دستمال گردن برای تزئین مو

گالری تصاویر شیک ترین مدل شال و روسری ۲۰۱۷

گالری تصاویر شیک ترین مدل شال و روسری ۲۰۱۷دوستان همراه، ممنون میشیم نظر خودتون رو خیلی راحت و خودمونی با ما در میان بگذارید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.