پیشنهاد شیک ترین ست لباس دخترانه و زنانه تابستانی.  در دنیای امروزی، مد به سرعت زیادی تغییر می کند و از بین می رود. پس بهتر است که شما سبک لباس پوشیدن مخصوص خودتان را داشته باشید. اگر در انتخاب ست لباس تان برای مهمانی و دورهمی های دوستانه دچار تردید هستید، با این پست آرایشیک همراه باشید تا استایل زیبا و مناسب خود را پیدا کنید.

پیشنهاد شیک ترین ست لباس دخترانه و زنانه تابستانی مخصوص مهمانی

– داشتن چندین شلوار جین در کمد لباس تان بسیار ارزشمند است. طرح و رنگ شلوار جین به گونه ای طراحی شده است که به بیشتر لباس ها می آید. جین چه در استایل کلاسیک و چه در استایل مدرن، خود را به زیبایی نشان می دهد. سعی کنید در ست خود یک آیتم تابستانی داشته باشید. در این ست ما صندل عسلی رنگ را به شما پیشنهاد می کنیم تا روح بخش استایل تان باشد.

 ست لباس دخترانه و زنانه تابستانی

ست لباس دخترانه و زنانه تابستانی

– نه تنها شلوار جین، بلکه کت جین نیز یکی از محبوب ترین آیتم ها در هر ست لباسی محسوب می شود. کت جین به راحتی با هر چیزی ست می شود و مناسب فصل های مختلف می باشد. پس با خرید کت جین دلخواه تان و اضافه کردن پیراهن بلند تابستانی در زیر کت، استایل دلخواه و زیبای خود را داشته باشید. اضافه کردن جزئیات به ست لباس، باعث می شود جذابیت بیشتری پیدا کند. برای مثال استفاده از یک گردن بند که در تضاد رنگی با لباس تان باشد و یا یک صندل متفاوت به شما در این کار کمک می کند.

 ست لباس دخترانه و زنانه تابستانی

ست لباس دخترانه و زنانه تابستانی

– سرهمی هایی با طرح ها و رنگ های متفاوت و شاد بسیار برای این تابستان پیشنهاد می شود. اگر این سرهمی را با صندل های مشکی جیر همراه کنید، مطمئن باشید از پوشیدن آن لذت می برید. اضافه کردن مانتو بلند جلو باز سفید و یا مشکی بر روی این سرهمی این ست را برای شما تکمیل می کند.

 ست لباس دخترانه و زنانه تابستانی

ست لباس دخترانه و زنانه تابستانی

– اگر به دنبال ستی برای دورهمی های دوستانه و یا مهمانی های کوچک خانوادگی هستید، آرایشیک این ست را به شما پیشنهاد می کند. این سبک شلوارها ترند امسال بوده اند و اندام شما را نیز کشیده تر و زیبا تر نشان می دهند. با اضافه کردن تاپ رنگی شاد در کنا این شلوار، خوش استایل به نظر برسید. صندل هایی که از مروارید و یا سنگ های رنگی برای تزئین استفاده شده است را به این ست اضافه کنید تا استایل تان کامل شود.

 ست لباس دخترانه و زنانه تابستانی

ست لباس دخترانه و زنانه تابستانی

استایلی شیک و جذاب همراه با ایده های آرایشیک ! شاد و سلامت باشید.

بیشتر بدانید  چگونه لباس های زمستانی خود را به ست لباس بهاره تبدیل کنیم؟

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.