همه ما خانم ها عاشق ست های زیبا و متفاوت لباس هستیم. برای این کار نیاز به خرید های آنچنانی نیست، بلکه در کمد لباس خود را باز کنید و با ترکیب درست، ست دلربایی را بسازید. پیشنهاد آرایشیک به شما این ست لباس دخترانه و زنانه شیک ترند ۲۰۱۸ است، که هم ست شیک و ساده است و هم به زیبایی استایل شما کمک خواهد کرد.

ست لباس دخترانه و زنانه شیک ترند ۲۰۱۸

با این ست لباس دخترانه و زنانه شیک ترند 2018 آشنا شوید

با این ست لباس دخترانه و زنانه شیک ترند ۲۰۱۸ آشنا شوید

۱ . کت:
کت از سال های گذشته تا اکنون محبوبیت زیادی داشته است. معمولا کت را با لباس های زیادی می توان ست کرد و از آن در استایل های شیک و رسمی و هم چنین اسپرت می توان بهره برد. کت ها برای روز های سرد بسیار مناسب می باشند و شما را گرم نگه می دارند.
۲ . بلوز:
این بلوز برای فصل های مختلف مناسب می باشد. زیرا در فصل پاییز و زمستان می توان از یک رویه مناسب بر روی آن استفاده کرد. این ترکیب به ما این اجازه را می دهد تا در محل کار یا قرارهای دوستانه کت خود را در بیاوریم و با یک لایه لباس راحت تر باشیم. این سبک بلوز ها با شلوار جین بسیار اسپرت و زیبا به نظر می رسند.
۳ . کیف:
این کیف های کوچک و تزئینی همیشه محبوبیت زیادی بین خانم ها داشته اند، هم چنین زرق و برق آن، زیپ ها و زنجیر های طلایی و چشمگیر آن نیز باعث جذابیت بیشتر استایل شما می شود. می توانید این کیف ها را با ست های زیادی مچ کنید.
۴ . شلوار جین:
اگر از رنگ یکنواخت شلوار تان خسته شده اید، از جین هایی بهره ببرید که گلدوزی های زیبا و مروارید دوزی داشته باشند. اگر می خواهید مدت زمان طولانی از جین هایتان استفاده کنید، توجه کنید که جنس کشی نداشته باشند زیرا سریع تر از بین می روند و هم چنین از درصد بالایی پنبه ساخته شده باشند.
۵ . کفش:
این سبک کفش به خاطر سبک بودن و راحتی اش برای روز های پر مشغله کاری پیشنهاد می شود. من این کفش را به خاطر سبک نیمه اسپرت و زیبایی که دارد، برای روز های آخر هفته و قرار های دوستانه نیز به پا می کنم.

بیشتر بدانید  گالری عکس شیک ترین ست لباس مجلسی دخترانه و زنانه 2018

استایلی شیک و جذاب همراه با ایده های آرایشیک ! شاد و سلامت باشید.

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.