خانم ها برای اینکه ظاهری جذاب و شیک داشته باشند علاقه ی زیادی دارند که مدل های متنوعی از بستن روسری و شال را بلد باشند. با مدل های بستن روسری و شال، در مهمانی ها و مجالس می توانید شیک تر و جذاب تر ظاهر شوید و هم چنین لباس شما از جلوه بیشتری برخوردار می شود.

تنوع در بستن شال و روسری در مجالس و مهمانی‌ها، نقش بسیار مهمی در ظاهر شما ایفا می‌کند. در واقع با‌ توجه‌ به مدل شال و روسری‌، شما می توانید جلوه یک لباس مجلسی ساده را بیشتر و جذاب تر کنید  و علاوه بر اینکه شیک تر خواهید شد حجابتان را هم به زیبایی حفظ خواهید کرد.

به توصیه آرایشیک با کمی تمرین و حوصله می توانید مدل های زیادی از بستن روسری و شال را یاد بگیرید و در مهمانی ها و مجالس بدرخشید. در انواع مدل بستن روسری با حجاب بهتر است که ابتدا از زیر شال و روسری خود کلاه بپوشید این کار باعث می شود که روسری یا شالی که میبندید بهتر روی سر بماند و حالت خود را حفظ کند. همچنین برای فرم دادن به روسری و شال معمولا از سوزن های ته گرد استفاده می شود که محکم شود و مدل روسری خراب نشود. و مدل های متنوعی از سوزن های شیک در بازار وجود دارد که با زدن آنها به روسری جلوه خاص تری به حجاب شما خواهد داد.

بیشتر بدانید  سبک های متفاوت بستن روسری برای خانم ها با توجه به فرم صورت (سری اول)

در ادامه با ویدیو های آموزش مدل های بستن روسری که دارای تنوع  و هر کدام از آن ها زیبایی و جذابیت خاص خودش شان را دارند با آرایشیک همراه باشید.

ویدیو شیک : مدل‌ های بستن روسری

ویدیو ۱

ویدیو ۲

ویدیو ۳

ویدیو ۴

ویدیو ۵

ویدیو ۶

ویدیو ۷

ویدیو ۸

ویدیو ۹

ویدیو ۱۰

امیدوارم از این آموزش ها لذت برده باشید. شاد و پیروز باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.