معمولا حلقه نامزدی بر روی انگشت چهارم ام دست چپ می نشیند. از آنجا که در روز عروسی، حلقه ازدواج هم اضافه می شود، بسیاری از عروس ها سردرگم می شوند. آرایشیک سه راه حل برای این کار پیشنهاد می کند. اول اینکه به طور موقت حلقه نامزدی را به دست راست تان منتقل کنید. دوم اینکه اگر حلقه هایتان به هم می آیند، هر دو را با هم به دست کنید و سومین راه حل این است که در آن روز حلقه نامزدی تان را نپوشید.

زمانی که ازدواج کردید با حلقه نامزدی تان چه کنید؟

زمانی که ازدواج کردید با حلقه نامزدی تان چه کنید؟

زمانی که ازدواج کردید با حلقه نامزدی تان چه کنید؟

از آنجا که خانم ها دوست دارند نشانه های تعهد شان نزدیک قلب شان باشد، پس حتما آن ها را در دست چپ شان می اندازند. اما برای روز های خاص می توانید جای حلقه نامزدی را تغییر دهید و به دست راست بیندازید و پس از آن روز دوباره آن را به کنار حلقه ازدواج تان منتقل کنید. پس اگر قصد دارید در روز عروسی انگشتر نامزدی را به دست راست منتقل کنید، حتما قبل از آن روز، انگشتر را اندازه انگشت دست راست کنید تا در آن روزمهم نگرانی بابت بزرگ بودن انگشتر و گم شدن آن نداشته باشید.

بیشتر بدانید  گالری عکس شیک ترین مدل حلقه ازدواج و نامزدی 2018

این رسم نیز وجود دارد که زمانی که حلقه ازدواج داده می شود، به این معنا است که جای حلقه نامزدی را می گید و می توان به طور کامل از حلقه نامزدی استفاده نکرد و آن را درآورد. این رسم سنتی و قدیمی است، اما شما می توانید هر گونه و هر جا که دوست دارید حلقه نامزدی تان را بدست کنید.

می توانید از ابتدا حلقه نامزدی و حلقه ازدواج تان را به گونه ای انتخاب کنید که بتوانید آن ها را با هم به دست کنید. اگر حلقه ها با هم تناسب داشته باشند، این کار بسیار شیک است. معمولا حلقه نامزدی را به صورت رینگ نگین دار انتخاب می کنند و حلقه ازدواج را به صورت نگین برجسته.

حلقه نشانه تداوم زندگی نیز هست و اینکه عشق هرگز پایان نمی پذیرد. حلقه به معنای این است که فردی متعهد و صمیمی در زندگی فرد وجود دارد.

بیشتر بدانید  بهترین مجموعه ی حلقه های الماس، ویژه ی نامزدی

 ممنون از همراهی شما با آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.