موسسه ی پنتون که هرسال در اواخر ماه دسامبر رنگ سال را اعلام می کند .امسال رنگ اشرافی بنفش را برای رنگ سال ۲۰۱۸ برگزیده است ، با آرایشیک همراه باشید.

رنگ منتخب سال؛ بنفش اشرافی رنگ سال ۲۰۱۸ – ۹۷

رنگ منتخب سال؛ بنفش اشرافی رنگ سال 2018

رنگ منتخب سال؛ بنفش اشرافی رنگ سال ۲۰۱۸

معاون موسسه ی رنگ پنتون در بیانیه ای اعلام می کند که رنگ بنفش ، رنگ منتخب سال ۲۰۱۸ برای لباس ، مد و تزئینات است و همچنین منعکس کننده ی نیازهای مردم در دنیای امروزی است . رنگ بنفش علاوه بر این این که باعث آرامش روح و کاهش استرس در بدن می شود به طور چشمگیری رنگی تحریک آمیز و متفکرانه است که ارتباط آن به اصالت خلاق و تفکر خیالی نیز زیاد است . رنگ بنفش یک رنگ سلطنتی و مورد پسند اشراف زادگان به شمار می رود و حتی خیلی از سنگ ها و جواهرات قیمتی به رنگ بنفش هستند که از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند. رنگ بنفش حتی در کهکشان هم نمایان می شود و زیبایی ها را دو چندان می کند.

بیشتر بدانید  رنگ آرایش سال 2018 مخصوص خانم های جوان و زیبا

رنگ بنفش به دلیل زیبایی غیر قابل توصیفی که دارد به عنوان مثالی از زیبایی خداوند ارائه شده است .

رنگ منتخب سال؛ بنفش اشرافی رنگ سال 2018

رنگ منتخب سال؛ بنفش اشرافی رنگ سال ۲۰۱۸ – ۹۷

رنگ بنفش یک رنگ ترکیبی از قرمز نمادی از جمهوری خواهان و آبی نمادی از دموکرات ها می باشد و این رنگ که ترکیب قرمز و آبی است ، به نوبه ی خود نیز نمادی از صلح و آرامش است .بنفش به دلیل این که طیف های گسترده ای دارد می تواند مانور زیادی از خود نشان دهد و کاربرد وسیع و گسترده ای در صنعت و تجارت داشته باشد .

رنگ منتخب سال؛ بنفش اشرافی رنگ سال 2018

رنگ منتخب سال؛ بنفش اشرافی رنگ سال ۲۰۱۸

بنفش که ترکیبی از دو رنگ سرد و گرم است می تواند به طرز شگفت انگیزی تنوع ایجاد کند ، طیف ها ی این رنگ را می توان در ظریف ترین و متنوع ترین کارها استفاده کرد مثلا: انواع لوازم آرایشی ، بهداشتی ، رنگ مو ، رنگ پارچه و لباس ، رنگ لوازم خانگی و راحتی و انواع لوازم تزئینی و جانبی .

رنگ منتخب سال؛ بنفش اشرافی رنگ سال 2018

رنگ منتخب سال؛ بنفش اشرافی رنگ سال ۲۰۱۸

رنگ بنفش به دلیل طیف های گسترده ای که دارد می تواند کم سن و سال ترین آدم ها تا مسن ترین ها را تحت شعاع خود قرار دهد و البته ی نکته ی خیلی مهم در مورد رنگ بنفش این است که یک رنگ جذاب و پر طرف دار است و علاوه بر جذابیت بسیار آرام بخش و ضد افسردگی است و گیاهانی که به رنگ بنفش هستند از قبیل اسطوخودوس و گل گاو زبان نیز ضد استرس و افسردگی و آرام بخش می باشند.

بیشتر بدانید  رنگ مُد پاییز و زمستان موسسه پنتون 2014-2013

خوش‌ رنگ ترین و زیباترین استایل را با ایده های آرایشک داشته باشید!

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.