عکس ها همیشه خاطرات خوبی را برای ما تداعی می کنند. با آنها می توان به دوران قبل رفت و با آنها زندگی کرد. برای عکس انداختن سعی کنید از رنگ لباس های شاد و جذاب استفاده کنید تا زیبایی خاصی در عکس ها وجود داشته باشد. در ادامه با آرایشیک همراه باشید تا انتخاب مناسبی برای لباس و رنگ لباس براى عكس انداختن داشته باشید.

انتخاب مناسب نوع لباس و رنگ لباس براى عكس انداختن

انتخاب نوع لباس و رنگ لباس براى عكس انداختن

انتخاب نوع لباس و رنگ لباس براى عكس انداختن

– همه ما می دانیم که در عکس اول از همه چهره ما و بعد سبک لباس پوشیدمان در چشم بینده به نظر می ایید برای همین درست لباس پوشیدن در عکس بسیار مهم می باشد که با توجه به نکات ساده و پیروی از ان می شود زیبایی عکس خود را چند برابر کنیم .

انتخاب نوع لباس و رنگ لباس براى عكس انداختن

انتخاب نوع لباس و رنگ لباس براى عكس انداختن

– اول از همه به سبک عکس و نوعی که از شما عکس برداری کنن توجه کنید زیرا هر سبک مدل لباس خاص خود را می پسندد . اگر از شما عکس سیاه و سفید می اندازند لباس شما باید از رنگهای سایه دار مثل سبز تیره ، قرمز و بنفش که در عکس سیاه و سفید به رنگ مشکی و خاکستری دیده می شوند بپوشید .

بیشتر بدانید  چگونه در مراسم عروسی مرکز توجه باشیم؟

– اگر می خواهید در عکس صورت شما بیشتر جلوه کنند از لباس هایی استفاده کنید که رنگ های ملایم و طرح ساده دارد استفاده کنید. اما اگر می خواهید عکس خوش رنگ و لعابی داشته باشید .می توانید لباس هایی با رنگ های پررنگ که به چشم بینده می اید بپوشید قبل از همه چیز لباسی که هم از نظر شکل و هم از نظر رنگ به شما می ایید را انتخاب کنید زیرا این کار باعث زیبایی عکس شما می شود به کفش و حالت مو های خود در عکس توجه کنید. کفشی متناسب با لباس خود بپوشید اگر از کلاه استفاده می کنید سعی کنید در حالتی قرار بگیرد که تمام صورت شما را نپوشاند.

انتخاب نوع لباس و رنگ لباس براى عكس انداختن

انتخاب نوع لباس و رنگ لباس براى عكس انداختن

– چه عکس سیاه و سفید می اندازید و چه عکس رنگی ،باید از رنگها و لباسهایی استفاده کنید که بیش از حد جلب توجه نکنند تا به جای لباسهایتان ، صورت زیبای شما جلب توجه کند و در مرکز دید بیننده قرار بگیرد. لباسهای ساده و رنگهای آرام باعث می شود صورت شما بیشتر جلوه کند.

بیشتر بدانید  ست‌کردن رنگ کت و شلوار با پیراهن و کراوات

– البته در موقع انتخاب لباس حتما” به تن رنگی پوستتان هم توجه کنید و لباسی انتخاب کنید که مناسب رنگ پوستتان باشد.مثلا” آنهایی که پوست سبزه دارند با پوشیدن لباسهای سفید و کرم فوق العاده می شوند در حالیکه کسانی که پوست روشن تری دارند با لباسهای پر رنگ تر زیبا تر می شوند . در نهایت مهم تر از همه این است که از لباسی استفاده کنید که در آن کاملا” اعتماد به نفس دارید زیرا همه می دانیم که هیچ چیز زیباتر از اعتماد به نفس نیست.

ممنون از همراهی شما خوبان با آرایشیک ! شاد و مانا در پناه خداوند.

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.