لباس اداری زنانه در محیط کار معمولا بستگی به نوع محیط کار دارد و اصولا محیط های خصوصی، انتخاب مدل لباس را بیشتر بر عهده سلیقه خود کارکنان می گذارند، و مدل یونیفرم و مانتو های مخصوص به خود را دارند. کلا خانم ها علاقه دارند که در هر محیطی که هستند شیک و خوش استایل  باشند. محیط های اداری هم از این گرینه مستثنی نیست و انتخاب مدل مانتو و یونیفرم از اهمیت زیادی برای زنان برخوردار است. به توصیه آرایشیک این نکته مهم را هم در نظر داشته باشید که لباس مناسب محیط  کار لباس راحتی باشد و در آن احساس سختی نکنید . باید لباس هایتان با محیط کارتان سازگار باشد و با توجه به آن لباس های خود را خریداری کنید. خواندن این مقاله “با چه رنگ لباس به مصاحبه شغلی برویم؟” هم به شما کمک خواهد کرد در انتخاب لباس مناسب برای مصاحبه شغلی.

 ایده های شیک پوشی لباس اداری زنانه در محیط کار

 ایده های شیک پوشی لباس اداری زنانه در محیط کار

ایده های شیک پوشی لباس اداری زنانه در محیط کار

زنان شاغل در خرید لباس برای محیط های کاری، زمان زیادی را صرف می کنند.اما زمان خرید نکاتی وجود دارد که شما باید به آن ها دقت کنید.مخصوصا اگر قصد خرید لباس برای محیط های کاری را دارید و به استایل خود اهمیت می دهید این مطلب را حتما مطالعه کنید.

 – هنگام خرید لباس برای استایل کاری سعی کنید لباس هایی را خریداری کنید که در عین ساده بودن شیک نیز باشند.از خرید لباس با طراحی های متفاوت و رنگی در محیط کار خودداری کنید.همیشه این را در نظر بگیرید که لباس شما برای محیط کار است نه یک مهمانی شبانه! همچنین این نکته را نیز هنگام مصاحبه کاری نیز رعایت کنید.

– سعی کنید لباس  و مانتو هایی را خریداری کنید که متناسب با بدن شما باشد یعنی اندازه آن ها نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد.در این زمینه تعادل را رعایت کنید.

– خرید کفش در استایل کاری اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال شما با کفش پاشنه بلندی که در مهمانی یا عروسی می پوشید نباید به سرکار بروید! اگر دوست دارید کفش انتخابی تان مقداری پاشنه داشته باشد، سعی کنید که یک کفش با پاشنه متعادل و مناسب محیط کار را انتخاب کنید.کفش شما باید ساده و به دور از هر گونه رنگ و طرح متفاوت باشد. البته انتخاب کفش شما رابطه مستقیمی با محیط کار تان دارد .مهم ترین نکته در انتخاب کفش، راحتی کفش است. زیرا پا زمان زیادی در کفش باقی می ماند به همین دلیل باید راحتی اولویت اول شما باشد.همچنین کفش و لباس ها باید با یکدیگر متناسب باشد .به عنوان مثال اگر استایل تان رسمی است از کفش های رسمی استفاده کنید و اگر استایل تان اسپرت است از کفش های اسپرت استفاده کنید.

– البته که می توانید در محیط های کاری از زیور آلات استفاده کنید اما باید به مقدار آن ها توجه کنید.سعی کنید از زیور آلات ظریف و شیک در محیط های کاری استفاده کنید.

– با لباس های چروک به سرکار نروید، حتی اگر بهترین و گران ترین لباس را نیز پوشیده باشید در نظر دیگران فردی نامرتب دیده خواهید شد. به همین دلیل از شب قبل لباس های خود را اتو کنید.این مورد برای مردان نیز صدق می کند .

ممنون از همراهی شما خوبان با آرایشیک ! شاد و سلامت باشید.

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.