به جرات می توان مانتو را محبوب ترین لباس بین بانوان ایرانی دانست که به جزء جدایی ناپذیر پوشاک بانوان ایرانی بدل شده است  و هر ساله با شروع سال جدید مدل مانتوهای مختلفی مد می شوند. مدل مانتو تابستانی ۹۷ زنانه و دخترانه در انواع طرح های مجلسی و اسپرت و ساده و اداری و … موجود هستند و شما می توانید از بین این مدل های متنوع با توجه به نیاز خود مدل مانتویی مناسب و شیک را برای پوشیدن انتخاب کنید.

همین محبوبیت و جذابیت باعث شده تولیدکنندگان و مزون های ایرانی با جدیت بیشتر دست به طراحی و دوخت این لباس محبوب بزنند و در این راستا پیشرفت های خوبی هم صورت گرفته است. طرح و رنگ مانتو تاثیر زیادی روی جذابیت ظاهری خانم ها دارد و اگر شما تمایل دارید در مکان های مختلف شیک پوش و خوش تیپ تر به نظر برسید بهتر است در انتخاب رنگ و مدل مانتوی خود حساسیت بیشتری به خرج دهید. با نزدیک شدن به فصل تابستان و هوای گرم در کشور، بانوان و دختران به دنبال مانتو تابستانی جدید برای این فصل هستند که سلایق مختلفی برای انتخاب مدل مانتو تابستانی وجود دارد مانند مانتو تابستانی با پارچه نخی، جلو باز یا بلند.

مانتو تابستانی طراحان ایرانی

مانتو تابستانی طراحان ایرانی

مانتو تابستانه طرح سنتی ایرانی

مانتو تابستانه طرح سنتی ایرانی

مانتو تابستانی رسمی 97

مانتو تابستانی رسمی ۹۷

مانتو تابستانه خنک 97

مانتو تابستانه خنک ۹۷

مانتو تابستانی 97 شیک

مانتو تابستانی ۹۷ شیک

مانتو تابستانی 97 جنس شانتون

مانتو تابستانی ۹۷ جنس شانتون

مانتو تابستانی 97 جنس شانتون

مانتو تابستانی ۹۷ جنس شانتون

مانتو تابستانه 97 جنس لینن

مانتو تابستانه ۹۷ جنس لینن

مانتو تابستانه 97 جنس لینن

مانتو تابستانه ۹۷ جنس لینن

گرم شدن تدریجی هوا باعث شده دیگه کم کم مانتو های بهاره، جای خود را به مانتو های تابستانه بدهند و بازار خرید مانتو های تابستانی دوباره داغ شود. در این میان بعضی از بانوان ایرانی ترجیح میدهند برای فصل تابستان خود از مانتو هایی با تیپ و استایل اسپرت استفاده کنند و بعضی دیگر مانتو های تابستانی با پارچه نخی گلدار و گشاد که برای فصل تابستان بسیار خنک هستند را ترجیح می دهند.

بیشتر بدانید  راهنمای خرید مناسب ترین مدل پارچه های تابستانی برای خانم ها

Leave a Reply

Your email address will not be published.