اصولا عروس خانم هایی که قرار است مراسم عقد یا نامزدیشان در محضر باشد، برای انتخاب مدل مانتو عید یا برای پوشیدن در محضر وسواس زیادی به خرج می دهند و تمایل دارند مدل انتخابی آنها بسیار شیک و جذاب و برازنده عروس باشد.

متفاوت ترین مدل مانتو عید عروس و مخصوص عقد و محضر

متفاوت ترین مدل مانتو عید عروس و مخصوص عقد و محضر

در انتخای شال و روسری هم دقت زیادی داشته باشید تا هماهنگی و هارمونی زیبایی در لباس شما وجود داشته باشد. شال سفید ساده، حریر یا گیپور دار انتخاب خوبی برای عروس است. همچنین میتوان در مراسم عقد محضری از جواهرات یا اکسسوری های ظریف استفاده کرد.  مدل مانتو شما اگر همرنگ با  شلوار باشد قد شما را بلندتر نشان می دهد و کاملا مناسب عروس است.

متفاوت ترین مدل مانتو عید عروس و مخصوص عقد و محضر

متفاوت ترین مدل مانتو عید عروس و مخصوص عقد و محضر

مدل مانتو عید و مانتو هایی که برای عروس خانم ها و مناسب عقد محضری دوخته می شوند در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود هستند و شما می توانید این مدل مانتوها را با توجه به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری خود انتخاب کنید. در ادامه با آرایشک همراه باشید تا انواع مدل های مانتو  عید عروس و مخصوص عقد و محضر را برای  شما عزیزان ارائه دهیم. امیدوارم از این مدل های زیبا بتوانید ایده های خوبی برای انتخاب مانتو خود داشته باشید.

بیشتر بدانید  ایرانی بپوشیم؛ گالری عکس زیباترین مدل مانتو کبود دیزاین - مدل حیران

گالری عکس متفاوت ترین مدل مانتو عید عروس و مخصوص عقد و محضر

سپاس از همراهی شما خوبان با آرایشیک !

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

One Response

  1. مبلمان

    سلام و احترام خدمت مدیر وبسایت
    بنده از مطالب سایت شما لذت بردم و استفاده کردم تبریک میگم سایت خوبی طراحی کردید خواستم از زحماتتون تشکر کنم، باز هم مطالب وبسایت شمارو پیگیری و استفاده خواهم کرد

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.