راه های بسیار زیادی وجود دارد تا نشان دهید که به ظاهر خود اهمیت می دهید و یکی از راحت ترین کارها، داشتن مدل موی مناسب است. آرایشیک بهترین های مدل موی مردانه کوتاه ۲۰۱۸ را برای شما ارائه کرده تا بتوانید انتخاب ساده ای داشته باشید.

قطعا مدل موی بلند هم جذابیت های زیادی برای جوانان خواهد داشت، اما بسیاری ترجیج می دهند که صبح ها کمترین زمان را برای درست کردن موی خود در نظر بگیرند و قطعا مدل موی کوتاه این صرفه جویی زمان را به ارمغان خواهد آورد.

البته کوتاه کردن مو و داشتن مدل موی کوتاه به سادگی این نیست که آرایشیگر قیچی را بردارد و موی شما را از جلو و عقب کوتاه کند، مطمئن باشید جزئیاتی دارد که در مدل های زیر آن ها را مشاهده خواهید کرد. پس قبل از رفتن به آرایشگاه، حتما با توجه به استایل و صورت خودتان، یک مدل موی کوتاه مردانه مناسب انتخاب کنید.

بیشتر بدانید  گالری عکس جدیدترین مدل بافت موی 2018 بلند زنانه و دخترانه

اگر تمایل دارید ظاهری متفاوت و جذاب داشته باشید بهتر است در هر فصلی مدل موی خود را تغییر دهید مدل مو می تواند تغییرات زیادی را در چهره شما ایجاد کند از این رو بهتر است مدل مویی را برای کوتاه کردن موهای خود انتخاب کنید که به چهره و فیگور شما بیشتر می آید.

امسال برای آقایان مدل مو بیشتر بر محور موهای کوتاه است، به این دلیل که مرتب کردن و حالت دادن آن ساده است. اندکی ژل، موس یا روغن مخصوص مو را به دست‌ها بزنید و به موها بکشید، استایل مورد نظرتان آماده است!

در این مطلب بخش مدل و آرایش موی آقایان سعی کردیم بهترین مدل موهای کوتاه مردانه سال ۲۰۱۸ که بیشترین طرفدار را در بین مردان و آقا پسرها داشته راانتخاب کرده ایم که با هم می بینیم.

بهترین های مدل موی مردانه کوتاه ۲۰۱۸

 

 تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.