خیلی از آقایون به دنبال راهی برای بهبود سبک زندگیشون هستن و معتقدن که اگه آراسته و شیک باشن و بتونن از قوانین مد روز آقایان به درستی استفاده کنن حتما اعتماد به نفسشون بالا میره و رو سبک زندگیشون تاثیر میزاره . مد روز آقایان یک قانون مهم دارد، اینکه در هر سنی باید لباس و تیپ مردانه مناسب داشته باشید. بیست سالگی زمان تجربه اولین‌ها است، اولین شغل، اولین خانه و امتحان کردن اولین ترندهای مد. شاید همیشه چند تکه لباس از سال‌های گذشته را در کمد جمع کرده باشید، اما کمتر سراغ آن‌ها خواهید رفت، در هر سنی قوانین انتخاب لباس هم برای شما تغییر خواهد کرد. لازم است طوری لباس بپوشید که نشان‌دهنده رشد ذهنی‌تان باشد.

پس با آرایشیک همراه باشین تا شش قانون مهم مد روز آقایون رو بهتون ارائه بدیم 


قوانین مهم خوش تیپی برای مد روز آقایان !

جدیدترین قوانین مهم خوش تیپی برای مد روز آقایان !

قانون اول : همیشه سعی کنید رنگ کمربندتون رو با رنگ کفش هاتون ست کنین مثلا اگه کفش شما قهوه ایه کمربند قهوه ای استفاده کنین و بیشتر برای ست کمربند و کفش آقایون بهتره از رنگ های تیره استفاده کنین .

بیشتر بدانید  چگونه یک مرد جذاب از دید زنان باشیم؟

قانون دوم : رنگ کراوات شما باید با رنگ پیراهنتون ست باشه یعنی رنگ های هم خانواده یا نزدیک بهم بهترین گزینه ها برای انتخاب کراوات و پیراهن هستن و رنگ های مخالف و متضاد دور از قانون مد هستش .

قانون سوم : شلوارهای پارچه ای باریک و دارای خط ثابت اتو رو از رده ی پوشش و مد خودتون دور کنین این مدل شلوارها هم خیلی پاهاتون رو لاغر نشون میدن و هم واقعا از رده یمد خارج شدن و بجای اون شلوارهای کتان و جین رو جایگزین کنین و یا شلوارهای پارچه ای ساده این ها جایگزین بهتری هستند.

قانون چهارم : این قانون مد در مورد رنگ جوراب هاتون هستش که طبق قانون مد باید هم رنگ شلوارتون باشه یا خیلی رنگش نزدیک به شلوارتون باشه یا این که جورابتون طرح ها و رنگ هایی نزدیک به رنگ شلوارتون داشته باشه .

قانون پنجم : این قانون در مورد ساعت هستش که ساعت برای آقایون از اهمیت ویژه ای برخورداره بخصوص اگه رنگ بند ساعتتون رو با رنگ کمربند و کفشتون ست کنین که عالی میشه ولی اگه هم رنگ نبودن همین که ساعت بندازین تو دستتون خودش کلی شما رو شیک میکنه .

بیشتر بدانید  چگونه یک مرد جذاب از دید زنان باشیم؟

قانون ششم : استفاده از عینک آفتابی هم جزو قوانین مد برای آقایون هستش و تنها چیزی که مهمه اینه که حتما شما از عینکی استفاده کنین که واقعا بهتون میاد و رو صورتتون شما رو شیک و زیبا میکنه این تنها قانون استفاده از عینک آفتابیه .

برقرار و مانا همراه با آرایشیک !

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.