برای مراسم خواستگاری و اولین روز آشنایی بهتر است که لباسی مناسب انتخاب کنید که نشانه شخصیت شماست. برای لباس مراسم خواستگاری بهتر است از رنگ های روشن و شاد و سبک های ساده استفاده کنید و بیشتر به مسائل مهم بپردازید.

چگونه مناسب ترین لباس مراسم خواستگارى را انتخاب کنیم؟

چگونه مناسب ترین لباس مراسم خواستگارى را انتخاب کنیم؟

چگونه مناسب ترین لباس مراسم خواستگارى را انتخاب کنیم؟

  اگر اضافه وزن ندارید رنگهای روشن و شاد رو انتخاب کنید مثل زرد، آبی، صورتی، بنفش …و اگر اضافه وزن دارید می توانید مشکی انتخاب کنید اما مشکی یک سره نباشه و با رنگ دیگه ای قاطی شده باشه چون در كل عروس باید رنگهای روشن و شاد و دخترونه بپوشه.

اگر دامن بپوشيد بهتر است كلا پوشيدن دامن نسبت به شلوار در ارجحيت است.

راحت بودن‌تان را فدای زیبایی‌تان نكنید. اگركفش زیبایی كه توان درست راه رفتن را از شما می‌گیرد به پا كنید، ممكن است برای‌تان دردسرساز شود. در عین آراسته بودن، مناسب شرایط لباس بپوشید. یك لباس نیمه رسمی و كفشی با پاشنه متناسب و برق افتاده می‌تواند شما را موقرتر جلوه دهد. درباره حجابتان همان طور که همیشه هستید بپوشید. پوشیده تر از آن چه هستید خود را جلوه ندهید چون مطمئنا انتظارات متفاوتی از شما شکل خواهد گرفت.

بیشتر بدانید  خرید لباس برای فصل بهار را اصولی انجام دهید

زیور آلات در این روز خاص باید کم و نازک و ظریف باشند و صد البته که دست چپتون رو خالی می گذارید و هیچ انگشتری به هیچ یک از انگشتهای اون دست نمی کنید! فرضا یک ساعت ساده به دست چپ و یک دستبند ظریف به دست راست و اگر اصرار دارید یک انگشتر ظریف به دست راست. طلای سفید بهتر است.

 چه قد بلند هستيد يا کوتاه قد كفش با پاشنه ۳ تا حداکثر ۵ سانت بپوشيد.

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.