برای انتخاب مدل مانتو که یکی از ضروریات مهم خانم ها است دقت زیادی داشته باشید، که مدل انتخابی شما ظاهر و استایل شما را شیک تر و جذاب تر کند. مدل مانتو برای خانم های قد بلند میتواند با رعایت نکات مهم انتخابی شیک و جذاب باشد. در ادامه مطلب همراه آرایشیک باشید تا راهنمایی های لازم برای خرید مدل مانتو برای خانم های قد بلند و با باسن بزرگ و … برای شما ارائه دهیم.

کدام مدل مانتو برای خانم های قد بلند مناسب است؟

انتخاب رنگی متفاوت برای مانتو و شلوارتان، باعث می‌شود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک بشود و در نتیجه کوتاهتر و متناسب‌تر دیده بشوید. پس به خاطر داشته باشید هرگز مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفشتان در چند رنگ متفاوت اما در یک هارمونی انتخاب شود.

مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می‌دهد پس از پوشیدن چنین مدل‌هایی خودداری کنید.مانتوهای زنانه کمردار تنگ شما را خوش اندام و زیبا نشان می‌دهد. مانتوی که به انحناها و برجستگی‌های بدن تاکید بیشتری بکند، توجه را از قد بلند دور می‌کند و اندام شما را متناسب‌تر نشان می دهد.

بیشتر بدانید  طرح های جدید مانتو تابستانه طرح پاکستانی

وقتی که باسن بزرگی داریم چطور لباس بپوشیم؟

مانتو‌های راسته بپوشید: اگر مانتو‌های کمی بلند بپوشید، بهتر خواهید بود. کفش‌های پاشنه دار را فراموش نکنید زیرا زیبایی شما را افزایش می‌دهد. از رنگ‌های گرم استفاده کنید. شلوارهای چسبان بپوشید زیرا اگر شلوارهایی که دارای پاچه‌های گشادی هستند را بپوشید باعث می‌شود که باسن شما را بزرگتر نشان دهد.

وقتی که باسن بزرگی داریم چطور لباس بپوشیم؟

وقتی که باسن بزرگی داریم چطور لباس بپوشیم؟

اگر قد کوتاه و باسن بزرگی دارید بهتر است از کمربند استفاده کنید، کمربندهای مدل دارى که بعد از اینکه دور کمر بسته می‌شود روی ناحیه‌ شکم آویزان و معلق می‌مانند. و اگر هم باسن و هم شکم دارید بهتر است برای مهمانی‌ها از لباس‌هایی با رنگ مشکی استفاده کنید و جنس لباس‌هایتان بهتر است از جنس پارچه‌های لخت باشد. شلوار جین بهترین دوست افرادی است که باسن بزرگی دارن

خانم‌های با سینه کوچک چه مانتويى بپوشند:

مانتوهای طرح دار بپوشید. زنانی که سینه‌های کوچکی دارند معمولا اندام گلابی شکلی دارند در این صورت نیمه پایین بدن آنها از نیم تنه بالایی آنها بزرگتر و سنگینتر است. برای ایجاد تعادل، مانتوهای طرح دار و رنگ روشن با شلوارهای تکرنگ و ساده بپوشید. اما طرح‌های خیلی بزرگ را برای مانتوی خود انتخاب نکنید.

بیشتر بدانید  ایرانی بپوشیم؛ گالری عکس جدیدترین مدل مانتو پاییزه برند کادنو

درعوض مانتو‌هایی که طرح‌های متوسطی دارد و نه خیلی کوچک و نه خیلی بزرگ است، انتخاب کنید.مانتوهایی بپوشید که در قسمت سینه خود تزئینات دارد. هرچیزی در ناحیه سینه موجب می‌شود که سینه‌های شما بزرگتر به نظر برسد. مدل‌هایی که درست زیر سینه جمع می‌شود، خودبه خود سینه را بزرگتر نشان می‌دهد.

خانم‌های با سینه کوچک چه مانتويى بپوشند:

خانم‌های با سینه کوچک چه مانتويى بپوشند:

پارچه‌های بافت دار یا براق در قسمت سینه نیز همین تاثیر را دارد. دگمه، تزئینات ، قلابدوزی و گلدوزی روش بسیار خوبی برای افزایش اندازه سینه شما است. پس از مانتوهایی که تزئینات زیادی در بالاتنه آن به کار گرفته شده است انتخاب کنید.

استایلی شیک و جذاب همراه با ایده های آرایشک !

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.