آیا به تصاویر قبل و بعد از آرایش ها توجه کرده اید؟ اشخاصی مانند سلبریتی ها که همیشه آرایش به صورت دارند را بدون آرایش دیده اید؟ قطعا تفاوت زیادی بین صورت طبیعی و آرایش شده می بینید. چگونگی آرایش چشم نقش مهم و اساسی در چهره ما دارد، به عنوان مثال می تواند با دانستن مدل آرایش چشم های ریز را به چشم های درخشان و کشیده تبدیل کند. امروز آرایشیک برای شما ترفندهایی دارد تا چشم هایتان درشت تر و زیبا تر به نظر برسد.

آرایش چشم های درشت تر و جذاب تر با این ترفند ها!

آرایش چشم های درشت تر و جذاب تر با این ترفند ها!

آرایش چشم های درشت تر و جذاب تر با این ترفند ها!

مژه های فر:
اگر به طور طبیعی دارای مژه های بلند و پر نیستید، قبل از ریمل زدن از فر مژه استفاده کنید تا مژه هایتان حجیم و حالت دار به نظر برسند. البته می توانید بعد از ریمل زدن هم از فر مژه استفاده کنید، اما باید اطمینان حاصل کنید که ریمل شما خشک شده است. اگر بعد از چند روز ریمل خود را پاک نکرده اید اما می خواهید مژه های خود را حالت دار کنید، ۳ ثانیه سشوار را با دمای ملایم بر روی مژه های خود نگه دارید و سپس از فر مژه بهره ببرید. این کار باعث می شود حالت مژه های شما ماندگاری بیشتری داشته باشد.

بیشتر بدانید  گالری تصاویر نقاشی های حرفه ای و دیدنی روی چشم (سری دوم)

سرمایه گذاری کردن بر روی ریمل خوب:
به نظر من ریمل جز اصلی آرایش محسوب می شود و هیچ وقت بدون ریمل از خانه خارج نمی شوم. ریمل باعث بزرگ تر و چشمگیر تر دیده شدن چشم های شما می شود و انتخاب درست آن نیز بسیار تاثیر گذار است. به عنوان مثال ریمل لانکوم بسیار پیشنهاد می شود. من به سرمایه گذاری و خرید ریمل گران و برند معتقد هستم، اما اگر شما نمی خواهید هزینه زیادی صرف کنید، ریمل خود را از داروخانه ها تهیه کنید.

با مژه های پایینی چه کار باید بکنیم؟
بیشتر کارشناسان ریمل زدن مژه های پایینی را اشتباه می دانند زیرا باعث بسته و ریز شدن چشم می شود. اما این نظریه برای بعضی از خانم ها صدق می کند و برای بعضی دیگر چشم هایی گیرا و جذاب می سازد. شما باید خودتان آن را امتحان کنید و ببینید آیا به شما می آید یا خیر.برای ریمل زدن مژه های پایینی سعی کنید قلم مو را به صورت عمودی نگه دارید و سپس آن را به عقب و جلو حرکت دهید. اگر می خواهید از خط چشم برای پایین چشم تان بهره ببرید، از خط چشم های مدادی استفاده کنید که نرم تر هستند. سپس خط را با انگشت خود لمس کنید تا طبیعی تر به نظر برسد.

بیشتر بدانید  7 راه برای درشت تر به نظر رسیدن چشم ها

از مژه مصنوعی نترسید:
اگر به درستی مژه مصنوعی را بر روی مژه هایتان قرار دهید و به صورت غیر طبیعی بلند و پر نباشد، به زیبایی چشم های شما کمک زیادی می کند. سعی کنید مژه مصنوعی هایتان را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید تا از کیفیت آن ها مطمئن باشید. البته داروخانه ها نیز مناسب می باشند. اگر مژه های خریداری شده خیلی بلند هستند، به راحتی می توانید آن ها را با قیچی کوتاه کنید.

چرا استفاده از سایه سفید، راز آرایشگران است؟
کشیدن سایه لایت داخل چشم و نزدیک مجرای اشک بسیار توصیه می شود و چشم های شما را شگفت انگیز می کند. این کار یکی از راز های قدیمی آرایشگران است و اگر به عکس های هنرمندان نیز دقت کنید، می بینید که سایه سفید جز جدانشدنی از چشم های آنان است. از مداد سفید نیز می توانید برای این کار بهره ببرید.

بیشتر بدانید  مناسب ترین ترفندها برای آرایش چشم

راز یکی از آرایشگران معروف:
همه فکر می کنند کانسیلر برای پوشاندن جوش ها و یا لک های صورت است، اما با استفاده از کانسیلر می توانید به راحتی سیاهی زیر چشم های خود را بپوشانید. من از زمانی که آن را کشف کرده ام، جز اجزای اصلی آرایش ام قرار داده ام.شما می توانید از کانسیلر برای زیر چشم های خود و زیر استخوان ابرو بهره ببرید. جایی که سایه شما تمام شده است و فاصله بین آن تا ابرو هایتان را با کانسیلر پر کنید و با دست آن را محو کنید. این کار نامرتبی سایه شما را از بین می برد.

ابرو های خود را آرایش شده و تمیز نگه دارید:
شما از تاثیر ابرو هایتان بر چشم ها بی اطلاع هستید. اما کارشناسان آن را تایید کرده اند و ابرو را قاب زیبایی به دور چشم میبینند. پس همیشه از مداد و یا ریمل ابرو استفاده کنید تا ابروهایی پر و پهن داشته باشید. بیشتر خانم ها از شکل دادن ابرو های خود می ترسند زیرا نمی دانند چه شیپی به صورت و چشم هایشان می آید، پس با تحقیق و امتحان مدل های مختلف، حالت محبوب ابروی خود را پیدا کنند.

زیبا و جذاب همراه با آرایشیک !

One Response

  1. لاغری

    خیلی ممنون ، اتفاقی این اومدم اینجا

    با اجازتون من این مطلب به دوتا از دوستام تو تلگرام بفرستم ،، ممنون

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.