روز عروسی برای عروس یکی از بهترین و مهم ترین روزهای زندگی او است. این چیزی است که بسیاری از زنان از زمانی که دختران کوچک هستند برنامه ریزی می کنند و واقعا می توانند آن روز را یک روز جادویی بسازند. و در چنین روزی، خوب است که آرایش عروس ، آرایشی کامل و زیبا باشد تا سالها از دیدن عکس های خود لذت ببرد. با آرایشیک همراه باشید تا راهنمایی های زیبایی برای آرایش عروس و روز عروسی برای شما داشته باشد تا بتوانید با یک چهره بی عیب و نقص، در عروسی ظاهر شوید و داماد را محو خود کنید!

رنگ ها رو در آرایش در نظر بگیرید

برای بسیاری از عروس ها، ترس این را دارند که آرایش آنها به صورتی باشد که در عکس های عروسی خود رنگ پریده و بی روح باشند . پس سعی کنید آرایشی داشته باشید که در عکس ها هم معلوم باشد و مجبور به رتوش عکس ها نباشید و زیبایی شما در عکس ها هم نمایان باشد.

مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس

مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس

حساب آب و هوا را داشته باشید

بله، آب و هوا نقش بسیار مهمی در تعیین نوع آرایش که شما می خواهید داشته باشید دارد. این به این دلیل است که پوست شما به این تغییرات واکنش نشان می دهد و لوازم آرایشی که انتخاب می کنید می تواند به این تغییرات واکنش نشان دهد. اگر شما عروسی در فضای باز یا در فضای گرم و مرطوب دارید، آرایشی ضد آب برای طولانی مدت داشته باشید یا برنامه ریزی یک عروسی در زمستان، و برف…از لوازم آرایشی استفاده کنید که سرما پوست شما را خشک نکند و مرطوب نگه دارد.

بیشتر بدانید  گالری عکس جدیدترین مدل آرایش عروس 2017

با پرایمر شروع کنید

اولین و مهمترین, چیزی که  آرایش عروس با ان شروع می شود پرایمر است. پرایمر، پایه اساسی برای زیرسازی و آرایش صورت است که باعث یک‌دستی و ماندگاری آرایش می‌شود. پرایمر یک بخش بسیار مهمی از آرایش شما است، مخصوصا برای یک روز مهم به عنوان روز عروسی شما. پرایمر باعث می شود قدرت ماندگاری آرایش بیشتر شود . به هر حال، این یک راه عالی برای نگه داشتن آرایش شما شما در تمام طول روز است!

مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس

مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس

از ریمل و خط چشم ضدآب استفاده کنید

بهتر است برای شب عروسی از ریمل ضد آب استفاده شود که اگر احیانا عروس گریه کند که بسیاری از ما از آن آگاهیم، یا اینکه با جنب و جوش و رقص عرق کند، آرایش چشم او خراب نشود  و یا در عکس ها چهره  شما را خراب نکند، پس بهتر است از ریمل مژه و خط چشم ضد آب استفاده شود و از یک محصول معتبر و برندی که دوست دارید استفاده کنید. ابروهایتان را فراموش کنید، رنگ ابروهایتان را با رنگ موهایتان هماهنگ کنید . آرایشیک توصیه می کند برای استفاده روزانه از ریمل های ضدآب استفاده نکنید، چرا که برای پاک کردن یک ریمل ضد آب باید حسابی تلاش کرده و از مواد پاک کننده استفاده کنید.

مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس

مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس

خواب کافی داشته باشید

خواب کافی برای این  است که بدن و پوست شما فرصت کافی برای ترمیم و بازسازی خود در حین خواب شبانه داشته باشند، بنابراین لازم است که خوابی راحت، کافی و مناسب داشته باشید. سعی کنید ۷ تا ۸ ساعت خواب شبانه داشته باشید تا بتوانید جذابیت و زیبایی بیشتر پوستتان را در شب عروسی تامین نمایید.

بیشتر بدانید  نکاتی در مورد آرایش صورت عروس و موها در روز عروسی

کرم پودر یکى از اصلى ترین مواد آرایش عروس

شاید بدون کرم پودر آرایش چندان معنایى نداشته باشد، یک زیرسازى خوب مى تواند شما را بسیار زیباتر کند و یک زیر سازى بد نه تنها صورت را مصنوعى نشان مى دهد بلکه رنگ هاى آرایشى را نیز بدرنگ نشان مى دهد. آرایش ماندگار آرایشى است که همراه با گریم روى صورت انجام مى گیرد البته منظور از گریم موادى است که براى آن استفاده مى شود. بنابراین موادى که براى گریم استفاده مى شود در کنار مواد آرایشى که براى آرایش استفاده مى شود باعث مى شود تا آرایش عروس ثابت باقى بماند و روى صورت فیکس شود. و برای عکس هم بهتر است کمی که آرایش لب و چشم شما کمی جسورانه تر از حد طبیعی باشد.

مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس

مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس

آرایش لب ها

لب‌های زیبا راز زيبايي و جذابیت هر عروسي در شب عروسي‌اش است. شاید از آن دسته زن‌هایی باشید که اهل آرايش كردن نیستند، اگر اینگونه هستید باید به شما بگویم که آرایش لب عروش با رژ لبی زیبا در شب عروسی به چهره‌ي شما درخشش زیبایی مي بخشد و حسابی لبخندتان را برجسته مي كند. لبخندی که در شب عروسی در خاطره‌ی همه می‌ماند. اگر هم از آن دسته خانم هايي هستيد كه عاشق رژلب هستيد، احتمالا تا به حال طيف زيادي از رنگ هاي مختلف رژلب را امتحان كرديد و از امتحان كردنشان هيچ وقت خسته نمي شويد. پس صرف نظر از هر نوع نگاهی که به آرایش کردن دارید آرایش لب‌ عروس مهم است. رنگ‌های مناسب لب‌های شما در شب عروسی رنگ های: صورتي؛ نارنجی ؛رنگ سرخابي؛ بنفش و قرمز می باشدو در نهایتبیش از حد خودتان را درگیر انتخاب رنگ نکنید. رنگی را انتخاب کنید که از ته دلتان به آن حس خوشایندی دارید.

مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس

مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس

عکس روز عروسی

همچنین لبخند زدنتان را روبروی آینه بارها تمرین کنید، تا اینکه در آن روز بزرگ به بهترین شکلی که می توانید بخندید. انتخاب ژست زیبا و دوست داشتنی یکی از مهم ترین مواردی است که اغلب افراد خصوصا تازه عروس و داماد ها توجهی خاص به آن دارند، و میتوانید با این عکس ها سال ها خاطرات رویایی را به همراه داشته باشید.

مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس

مهمترین نکات ضروری برای زیبایی بیشتر آرایش عروس

نکته مهم:

در شب عروسی سعی کنید آرایش صورت طبیعی داشته باشید و آرایش صورت و مدل موی خود را به  آرایشگرتان بسپارید که دیگر استرسی برای شما باقی نماند. با آرایشگر در مورد آرایش عروسی تان صحبت کنید. با آرایشگرتان در مورد رنگ هایی که به چهره تان می آید صحبت کنید و همچنین از او بخواهید که زیاد چهره شما را تغییر ندهد تا در روز عروسی تان خودتان باشید. اگر عادت به آرایش سنگین ندارید در روز عروسی هم از این کار اجتناب کنید.

بیشتر بدانید  گالری تصاویر ۱۶ ایده آرایش عروس ۲۰۱۵

از ساقدوش یا همراهتان تان بخواهید یک کرم پودر و رژ لب همراه اش داشته باشد تا هر وقت لازم شد بتوانید آرایش تان را تجدید کنید و در نهایت اینکه تغییر عمده ایجاد نکنید، تغییرات عمده همچون برنزه کردن، برجسته کردن گونه ها و یا کوتاهی زیاد مو را برای روز عروسی در نظر نگیرید. شما مطمئن نخواهید بود که این تغییرات عمده برایتان مناسب خواهد بود.

با آرزوی خوشبختی برای تمام عروس های سرزمینم. ممنون از همراهیتون با آرایشیک !

 تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.