site
stats

 جدیدترین مدل آرایش ۲۰۱۹ به همراه نکات آرایشی شیک و ظریف. آرایش، سبک های بسیار متعددی دارد و بعضی از خانم ها حتی سلیقه ای آرایش می کنند و سبک آرایش خود را مطابق سلیقهٔ خود انتخاب می کنند، اما باید بگویم که هدف آرایشیک از ارائهٔ این مقاله این است که شما بتوانید نکات صحیح آرایش کردن را بیاموزید و صحیح آرایش کنید و حتما چهرهٔ طبیعی خود را حفظ کنید. با آرایشیک همراه باشید:

آرایش علاوه بر این که برای افزایش زیبایی طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان یک نماد زنانه نیز محسوب می شود.

جدیدترین مدل آرایش 2019 به همراه نکات آرایشی شیک و ظریف

جدیدترین مدل آرایش ۲۰۱۹ به همراه نکات آرایشی شیک و ظریف

رنگ پوست طبیعی: یکی از نکات آرایشی جدید سال، انتخاب رنگ کرم پودر است که خیلی اهمیت دارد و بهتر است که رنگ کرم پودر خود را خیلی نزدیک به رنگ پوست خود انتخاب کنید. یعنی نه تیره تر از رنگ پوستتان و نه روشن تر، یک رنگ نزدیک به رنگ پوست خودتان که کاملا چهرهٔ شما حالت طبیعی به خود گیرد و سعی کنید اصلا سراغ سبک هایی از آرایش که شما را مصنوعی جلوه می دهند نروید.

جدیدترین مدل آرایش 2019 به همراه نکات آرایشی شیک و ظریف

جدیدترین مدل آرایش ۲۰۱۹ به همراه نکات آرایشی شیک و ظریف

ابروهای مصنوعی: ابروهای خود را خیلی تیره یا خیلی روشن نکنید و سعی نکنید ابروهایتان را با مداد پر کنید که ابروها حالت مصنوعی داشته باشند، ابروها در یک سبک از آرایش های شیک حتما باید طبیعی باشند و هاله ای از رنگ داشته باشند نه این که مصنوعی و بیش از اندازه پر رنگ باشند.

بیشتر بدانید  بهترین ترکیب آرایش با ست لباس طلایی از زبان جنیفرلوپز و آیشواریا

جدیدترین مدل آرایش 2019 به همراه نکات آرایشی شیک و ظریفرنگ رژ لب و رژگونهٔ نزدیک به هم: ترفند دیگری از آرایش های شیک و جدید سال انتخاب رنگ رژ لب و رژ گونه می باشد که خیلی مهم است که این دو رنگ را نزدیک به هم یا هم رنگ انتخاب کنید مثلا اگر رژ لب صورتی استفاده می کنید رژگونهٔ صورتی نیز استفاده کنید.

جدیدترین مدل آرایش 2019 به همراه نکات آرایشی شیک و ظریفرژ لب های براق: رژ لب های براق و درخشان که باعث برجستگی لب ها می شوند، رژلب های منتخب برای سال ۲۰۱۹ می باشند.

جدیدترین مدل آرایش 2019 به همراه نکات آرایشی شیک و ظریفرنگ سایهٔ چشم پایینی: قسمت پایینی چشم هایتان را می توانید از سایه های رنگی استفاده کنید و این سایه ها را می توانید حتی با رنگ لباس هایتان ست کنید که این سبک نیز سبک جدیدی از آرایش سال ۲۰۱۹ می باشد.

جدیدترین مدل آرایش 2019 به همراه نکات آرایشی شیک و ظریفپرپشت بودن مژه ها و جذابیت آرایش: آرایش سال ۲۰۱۹ سبکی از مژه های پرپشت را می طلبد و شعار این سبک این است که مژه های پرپشت جلوهٔ آرایش را بیشتر می کنند و باعث جذابیت آرایش می شوند و حتی باعث درشت تر جلوه دادن چشم ها می شوند که همین درشتی چشم ها باعث افزایش جذابیت صورت می شود.

بیشتر بدانید  7 مدل آرایش 2019 که به سرعت شما را جذاب می کند!

جدیدترین مدل آرایش 2019 به همراه نکات آرایشی شیک و ظریفآرایش برهنه، سایه های روشن و هم رنگ پوست: سبک جدید سال ۲۰۱۹ که معروف به آرایش برهنه است به شما پیشنهاد می دهد که از سایه های خیلی روشن و نزدیک به رنگ پوست خود استفاده کنید که هم سبک جدیدی در آرایش است و هم ترفندی است که آرایش برهنه را به شما معرفی می کند.

جدیدترین مدل آرایش 2019 به همراه نکات آرایشی شیک و ظریف

جدیدترین مدل آرایش ۲۰۱۹ به همراه نکات آرایشی شیک و ظریف

آرایشی شیک و جدید، همراه با ایده های آرایشیک داشته باشید!

Leave a Reply

Your email address will not be published.