رابطه عاشقانه و روابط از راه دور می تواند سخت باشد، اما نمی تواند غیر ممکن باشد. آرایشیک امروز ۱۰ راهنمایی را در مورد چگونگی ارتباط موثر و حفظ آرامش، برای زمانی که نمی توانید از لحاظ جغرافیایی به هم نزدیک باشید برای شما بازگو می کند.

مهم ترین اصل در رابطه از راه دور تعهد است. باید بدانید که متعهد بودن در چنین رابطه ای سختی های خودش را دارد. شما و شریکتان هر روز با انسان های بسیاری سر و کار دارید و آن ها را ملاقات می کنید، اما برای دیدن همدیگر باید به صفحه ی مانیتور خیره شوید و برای بوسیدن هم از دو نقطه ستاره کمک بگیرید! خب این موضوع واقعا سخت است! اما اگر تصمیم گرفته اید که در رابطه ی از راه دور باشید، باید مزایا و معایبش را کنار هم بپذیرید.

چگونگی حفظ رابطه عاشقانه در زوج هایی که از هم دورند!

چگونگی حفظ رابطه عاشقانه در زوج هایی که از هم دورند!

چگونگی حفظ رابطه عاشقانه در زوج هایی که از هم دورند!

۱ . بدانید که هر دو شما چه می خواهید:
یکی از مهم ترین راهنمایی های این ارتباط این است که بدانید هر دو شما از این رابطه چه می خواهید؟ چه انتظار هایی دارید؟ این رابطه برای شما یک رابطه معمولی است و یا می خواهید برای همیشه آن را نگه دارید؟ این موضوعات چیز هایی هستند که قبل از آسیب دیدن هر یک از دو نفر باید درباره آن صحبت شود.

بیشتر بدانید  راه های زنده نگه داشتن رابطه عاشقانه زمانی که بچه دار می شوید!

۲ . ۱۰ دستور العملی که برایتان مهم است را بازگو کنید:
لزوما نباید ۱۰ تا باشد، می تواند کمتر یا بیشتر نیز باشد. اما منظور ما گفتن رفتار ها و یا باور های اساسی خود به طرف مقابل است که اگر می خواهید رابطه خوب و طولانی مدتی را با یکدیگر تجربه کنید، این کار ضروری می باشد.

۳ . شریک زندگی تان را نزدیک به خود نگه دارید:
حتی اگر شما از یکدیگر دور هستید، باز هم باید در زندگی هم قرار داشته باشید. اگر برنامه ای دارید با او به اشتراک بگذارید و به طرف مقابل تان نیز گوشزد کنید که می خواهید از تصمیم ها و برنامه های او مطلع باشید.

۴ . یک برنامه پیدا کنید:
این امر می تواند مشکل باشد وقتی شما در مناطقی با اختلاف زمانی از یکدیگر زندگی می کنید، اما می توانید یک روال را انتخاب کنید و ساعات مشترکی را با هم بگذرانید. اما اگر مشکلی برای شما پیش آمد و نتوانستید آن زمان را با همسر خود بگذرانید، حتما از قبل به او اطلاع دهید تا باعث نگرانی و یا دلخوری نشوید.

۵ . همه کار ها را با یکدیگر انجام دهید:
یکی دیگر از نکته های مهم این است که همه کار ها را با هم انجام دهید، حتی اگر نمی توانید کنار یکدیگر باشید. به عنوان مثال می توانید کتاب و یا فیلم مشترکی را انتخاب کنید و بعد از چند روز درباره آن به صحبت و بحث بنشینید.

بیشتر بدانید  روانشناسی عشق ؛ چه مواردی به عاشق شدن شما کمک می کند!

۶ . با روش های مختلف ارتباط برقرار کنید:
از فناوری های مدرن استفاده کنید. اگر زمان مناسبی برای هر دوی شما بود، از ارتباط تصویری بهره ببرید و یا از تماس و پیام های کوتاه. حتی اگر زمان مناسبی برای ارتباط با هم دیگر نیست، می توانید ایمیل بفرستید و او در زمان مناسب آن را بخواند و جواب شما را بدهد. پست یک هدیه کوچک و یا نامه عاشقانه می تواند بسیار موثر باشد و قلب همسر شما را به تپش بیندازد.

۷ . چت تصویری و ارسال عکس:
شما که نمی خواهید تصور هم دیگر را فراموش کنید؟ اما به طور جدی تماشای یکدیگر بسیار موثر است، به چشمان هم نگاه کنید و لبریز از عشق شوید.

۸ . معاشقه داشته باشید:
این کار لزوما نیاز به در آغوش هم بودن ندارد. شما می توانید با به کار بردن الفاظ عاشقانه و عشق ورزیدن و سرگرم کردن طرف مقابل تان، عشق خود را بروز دهید. این مسئله را جدی بگیرید و از آن سر باز نزنید.

۹ . سعی کنید هر زمانی که می توانید به دیدن یکدیگر بروید:
هر زمانی که وقت و بودجه لازم را داشتید، از آن نهایت استفاده را ببرید و به دیدن همسر خود بروید. دیدن یکدیگر می تواند رابطه شما را گرم تر از قبل بکند و دوری را آسان تر.

بیشتر بدانید  روانشناسی عشق ؛ چه مواردی به عاشق شدن شما کمک می کند!

۱۰ . انجام کارهای عادی با همدیگر:
هنگامی که شما به دیدن همسرتان می روید، احتمالا فقط می خواهید تمام مدت را در کنار یکدیگر سپری کنید. اما با هم به خرید بروید، فیلم تماشا کنید، آواز سر دهید و به کمک هم خانه را تمیز کنید. این کار ها حس نزدیکی بیشتری را به شما القا می کند.

رابطه عاشقانه از راه دور با تمام ضعف هایی که دارد، این حسن را دارد که به شما فرصت پیشرفت های شخصی را می دهد. می توانید زمان بیشتری برای پیشبرد اهداف و موفقیت های شخصیتان داشته باشید. بعلاوه می توانید از این فرصت برای بلوغ فردی خود استفاده کنید. خودتان را دوست داشته باشید، هوای خودتان را داشته باشید و آگاه باشید که موفق ترین انسان ها در روابط عاشقانه، آنهایی هستند که پیش از شروع رابطه عاشق خودشان بوده اند. به قول اریک فروم تا هنر عشق ورزیدن به خود را بلد نباشید هرگز نمی توانید به دیگری عشق بورزید.

خوشحال میشیم نظرات خودتون رو در این رابطه با آرایشیک  در میون بذارین.

 تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.