همانطور که ما برای پوشیدن لباس، در بیرون از خانه قواعد و برنامه ریزی خاص داریم و میخواهیم با آن لباس ها ظاهری شیک تر و جذاب تر داشته باشیم باید برای لباس پوشیدن در خانه هم قواعدی را در نظر بگیریم تا در منزل هم همیشه مرتب و شیک باشیم. با آرایشیک همراه باشید تا با قواعد لباس پوشیدن در خانه هم آشنا شوید.

خانم ها بخوانید؛ با قواعد لباس پوشیدن در خانه آشنا شوید!

با قواعد لباس پوشیدن در خانه آشنا شوید!

با قواعد لباس پوشیدن در خانه آشنا شوید!

لباس ‌هایتان را طبقه ‌بندی کنید

همان ‌طور که لباس ‌هایتان را برای مراسم ختم، عروسی، مهمانی ‌های کوچک و بزرگ تقسیم ‌بندی می‌کنید، این برنامه ‌ریزی را برای لباس‌ های خانگی خود هم داشته باشید، به این صورت که حتما لباسی برای نظافت خانه در نظر بگیرید. همچنین از پیشبند برای پخت غذا استفاده کنید و به این تقسیم ‌بندی، لباس خواب را هم اضافه کنید.

بیشتر بدانید  خانم ها با مهمترین اصول شیک پوشی در لباس پوشیدن آشنا شوید

هماهنگ بپوشید

نگاهی به لباس ‌های خانگی که در کمد دارید بیندازید و ببینید کدام یک از این بلوز و شلوارها می‌توانند با همدیگر پوشیده شوند و به قول معروف ست شوند. با این نگاه، لباس‌هایی که احتیاج به کامل شدن را دارند انتخاب کنید.

حواستان به جنس لباس باشد

هر لباسی که می ‌خرید باید جنس خوبی داشته باشد. اما این نکته درباره لباس ‌های خانگی برخلاف تصور عموم مهم ‌تر است چرا که این لباس ‌ها بیشتر کثیف می ‌شوند و احتیاج به شست ‌و شوی بیشتری پیدا می‌کنند. پس گول قیمت ارزان را نخورید و سعی کنید آنچه می‌خرید جنس خوبی داشته باشد تا به زودی کهنه و بی ‌رنگ و رو نشود.

 در خانه، رنگی ‌تر بپوشید

هر کدام از ما یک ردیف رنگی خاص در ذهن داریم اما خانه فضایی است که چهار دیواری بودن و اختیاری بودنش این اجازه و جرأت را به ما می‌‌دهد تا رنگ ‌های دیگر را هم امتحان کنیم و رنگ ‌های جدید را هم کثیف کنیم و در نگاه دیگران به خودمان تغییری ایجاد کنیم.

بیشتر بدانید  چگونه لباس بپوشیم که شیک و جذاب به نظر برسیم؟

استایلی شیک و جذاب همراه با ایده های آرایشک !

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.