از آنجایی که شلوار جین بسیار مورد استفاده و پسند خانم ها و آقایان در سراسر دنیا می باشد و استفاده از این نوع جنس بسیار راحت و شیک می باشد ، بهتر است که با توجه به نوع اندام خود مدل شلوار جین را انتخاب کنید تا اندام شما بهتر و زیباتر نشان داده شود. در ادامه با آرایشیک همراه باشید تا با این راز در مورد مدل انتخاب شلوار جین با توجه به اندام خودتان آشنا شوید.

کدام مدل شلوار جين برای کدام هیکل؟

کدام مدل شلوار جين برای کدام هیکل؟

کدام شلوار جين برای کدام هیکل؟

برای کسانی که شکم بزرگی دارند، پوشیدن شلوارهای پاچه گشاد توصیه می‌شود و بهتر است این افراد از پوشیدن شلوارهای تنگ اجتناب کنند.

نکته دیگر این که پوشیدن شلوار جین با کفش پاشنه بلند باعث میشود لاغرتر نشان داده شوید. همچنین پوشیدن شلوارهای پاچه گشاد به کسانی که پاهای لاغری دارند توصیه میشود. اگر شما هم پاهای لاغری دارید ولی بنا به اقتضای مد روز یا سلیقه دلتان نمیخواهد شلوار پاچه گشاد بپوشید، بهتر است شلوار راسته را انتخاب کرده و ترجیحا شلوار تنگ را فراموش کنید. کسانی هم که لاغر بوده و می‌خواهند پایین تنه خود را بزرگتر جلوه دهند بهتر است شلوارهایی بپوشند که جیب پشتی آن لبه‌دار بوده یا روی آن تزیینات وجود داشته باشد.

بیشتر بدانید  4 استایل متفاوت پوشش شلوار زنانه در سال 2018

آنهایی که پاهای کوتاهی دارند نیز خوب است شلوار پاچه تنگ بپوشند تا قدشان مقداری بلندتر به نظر برسد. این را هم بدانید که شلوارهایی که پایینشان بند داشته و جمع میشوند قد را کوتاهتر از آنچه هست نشان میدهند.

استایلی شیک و جذاب همراه با ایده های آرایشیک !

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.