مدل های لباس مجلسی مناسب جشن عروسی . یکی از دغدغه های بزرگ خانم ها برای شرکت در مراسم عروسی، انتخاب مدل لباس مجلسی مناسب جشن عروسی شیک و جذاب است. توجه داشته باشید که اگر شما تمایل دارید در جشن عروسی برادر و یا خواهر خود یا عروسی دوستان یا نزدیکان بدرخشید بهتر است طرح و رنگ لباس مجلسی تان را با توجه به فرم اندام و رنگ پوست و مو خود انتخاب کنید. همچنین به فصل هم توجه زیادی داشته باشید برای انتخاب مدل مو و آرایش. در ادامه با آرایشیک همراه باشید تا بهاترین انتخاب ها را داشته باشید.

معممولا خانم ها برای حضور در یک مجلس عروسی، به انواع خاصی از لباس نیاز دارند. خیلی از آنها لباس های مجلسی باشکوه و طراحی خاص را فقط برای جشن عروسی نزدیکانشان انتخاب و استفاده می کنند و برای مهمانی هایی که مربوط به اقوام دور و دوستان است، ترجیح می دهند لباسی معمولی تر بپوشند.

شیک ترین لباس مجلسی مناسب جشن عروسی

شیک ترین لباس مجلسی مناسب جشن عروسی

و این سوال را از خودتان می پرسید که کدام لباس را برای مراسمی که به آن دعوت هستم را بپوشم. به توصیه آرایشیک، با انتخاب درست لباس مجلسی یک تیپ جدید و به روز بزنید و در عین حال سادگی و شیک پوش بودن خودتان را حفظ کنید.

شیک ترین لباس مجلسی مناسب جشن عروسی

– در نوع لباس و جواهراتی که میخواهید استفاده کنید حد اعتدال را رعایت کنید مواظب باشید که از زیورآلات بیش از حد استفاده نکنید. برای مثال اگر خانمی هستید که لباسی پوشیده اید که روی پیراهن از سنگ دوزی کار شده است بهتر است گردنبندی که بزرگ است استفاده نکنید و از اکسسوری های ساده استفاده نمایید.

بیشتر بدانید  کلکسیون بهاری 2013 کمپانی لوئی ویتان

– اگر لباسی که پوشیده اید با سنگ دوزی تزئین شده است برای جلوه زیبا دادن به شما بهتر است به جای گردنبند از دستبند ،گوشواره یا انگشتر استفاده کنید. به رنگ بندی و تناسب رنگ لباس ها و کفشتان توجه کنید اگر پیراهن شما دارای سنگ دوزی یا منجوق است، بهتر است کفش هایی که براق یا رنگی است نپوشید و برای سایر مراسم آنها را کنار بگذارید.

– نوع و رنگ زیورآلاتی که میخواهید برای مراسم استفاده کنید را مشخص کنید. مشخص کنید که رنگ طلایی یا نقره ای که کدام را میخواهید استفاده کنید. مثلا با گوشواره طلایی،گردنبند نقره ای آویزان کنید بهتر است تناسب رنگ زیوارآلات را رعایت کنید.

– به سبک لباس پوشیدنتان دقت کنید و لباسهایی که از رنگهای گرم هستند با جواهرات بهتر ست می گردند.

– این گونه مراسم راهی بسیار جالب برای امتحان مدهای مختلف می باشد. در صورتی که فصل تابستان می باشد بهتر است  مدل موهای جمع را انتخاب کنید تا در  هوای گرم آرایش و مدل موی شما خراب نشود.

بیشتر بدانید  گالری تصاویر جدیدترین مدل های لباس شب برند زیاد نکاد (سری اول)

– اگر موهایتان کوتاه می باشد برای جلب توجهات به سمت صورتتان از گوشواره های بلند چند طبقه زیبا استفاده نمایید .

– در مورد رنگ لباس با توجه به اینکه مراسم در شب می باشد استفاده از رنگهای تیره قابل قبول است اما رنگ مایه های روشن جلوه مهیج و شادتری خواهند داشت .

– اگر پوست تان را برنزه کرده اید رنگهای مناسب، رنگ صورتی، مرجانی و فیروزه ای می باشد . این رنگ ها پوست برنزه را بهتر نشان می دهد .

شیک ترین لباس مجلسی مناسب جشن عروسی

نکات مهم:

برای حضور در مراسم عروسی و مهمانی ها همه چیز به اعتماد بنفس و تصوری که از خودتان دارید بستگی دارد. بهتر است همه چیز درباره خودتان از سن و روحیات و علاقه مندی هایتان را باور داشته باشید. هماهگونه که هستید خودتان را باور کنید و برای آنچه هستید لباس خرید نمایید،نه برای آنچه آرزویش را دارید .همیشه سعی کنید یک قسمت از لباس هایتان یا زیورآلات خود را از نظر رنگ برجسته کنید تا جلب توجه کنید و به چشم بیایید.همیشه سعی کنید هم از لحاظ سبک و هم از لحاظ رنگ هماهنگی و تناسب را رعایت کنید.

بیشتر بدانید  جشن های خاص با لباس مجلسی های خاص و متفاوت

تیپی شیک و جذاب همراه با ایده های آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.