پر کردن جای خالی ریش در آقایان . بسیاری از آقایان صورت خود را با ریش می پسندند. معمولا آقایان لاغر، به ریش علاقه بیشتری نشان می دهند، زیرا باعث پر تر به نظر رسیدن صورت شان می گردد. بیشتر خانم ها نیز، صورت آقایان را همراه با ته ریش دوست دارند. پس حتما ریش گذاشتن را تجربه کنید، مطمئنا عاشق آن می شوید.

بلند کردن ریش هایتان را تنها به این دلیل که در حال حاضر، به آن اندازه ای که شما مد نظرتان است رشد نکرده، متوقف نکنید. ریش دار بودن، به امتحان یک تجربه جدید و عوض شدن چهره، می ارزد. به خودتان فرصت داشتن چهره ای جدید را بدهید. در ادامه مطلب با آرایشیک همراه باشید تا چگونگی پر کردن جای خالی ریش را برای شما ارائه دهد.

بهترین روش ها برای پر کردن جای خالی ریش در آقایان

– زمانی که در دوره نوجوانی قرار دارید و ریش های شما در حال رشد است، تقریبا هر روز آن ها را شیو کنید. این کار باعث می شود ریش های بعدی سریع تر و ضخیم تر دربیایند. پس در این دوره از ریش گذاشتن پرهیز کنید، چون زیبایی خاصی هم به صورت شما اضافه نمی کند.

چگونگی پر کردن‌جای خالی ریش در آقایان

چگونگی پر کردن‌ جای خالی ریش در آقایان

– اگر شما جز کسانی هستید، که ریش های کم پشت و بوری دارید، بهتر است ریش های روی گونه و هم چنین پایین گردن تان را شیو نکنید. زیرا این کار باعث می شود ریش های شما بیشتر به نظر برسد و جاهای خالی را نیز از دید دور می کند.

چگونگی پر کردن جای خالی ریش در آقایان

چگونگی پر کردن جای خالی ریش در آقایان

– اگر ریش های مشکی دارید، نگذارید همه سطح صورت تان را پر کند. زیرا به هم ریخته و نا مرتب به نظر می رسد. بلکه با زاویه دادن به ریش هایتان و نمایان ساختن استخوان گونه، صورت شما مردانه تر و زیبا تر به نظر می رسد.

چگونگی پر کردن‌جای خالی ریش در آقایان

چگونگی پر کردن‌جای خالی ریش در آقایان

– اگر به مراسم خاصی دعوت شده اید و می خواهید کم پشتی ریش های خود را جبران کنید، یک مداد  و یا پودر سایه هم رنگ ریش هایتان پیدا کنید و جاهای خالی صورت تان را با خط های ریز و کم رنگ پر کنید.

چگونگی پر کردن جای خالی ریش در آقایان

چگونگی پر کردن جای خالی ریش در آقایان

آقایانی شیک و خوش تیپ همراه با ایده های آرایشک !

بیشتر بدانید  چه مدل ریش مردانه برای زنان جذاب تر است؟

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

One Response

  1. hassan

    سلام خیلی عالی بود
    این شیو که گفتید ینیچی من۱۶ سالمه وریش هم درآوردم وخیلی ریش حمید صفتی دوست دارم ولی شماگفتید شیو کنید؟ینی۳تیغ کنیم یاباموذر بزنیم؟وسوال بعدی اینکه سیبیل های من تایه حدی بزرگ میشن ودیگه نمیشن این ازچیه عاملش ؟ممنون

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.