مطمئنا با تغییر فصل و سرد شدن هوا پوشش ما هم تغییر میکنه و کم کم به سمت پوشش گرم می ریم ، پوشش هایی که مناسب فصل پاییز و زمستان هستند بیشترشون با الهام از رنگ ها و طرح های زیبای فصل پاییز طراحی شدن . اما ضروری ترین لباس پاییز و زمستان برای بانوان خوشتیپ کدام است؟ ضروری هایی که البته شما رو شیک و پیک کنه . با آرایشیک همراه باشید تا ۱۰ مورد از پوشش های فصل پاییز و زمستان رو که بتونه در کنار برطرف کردن نیازتون به خوش تیپی شما هم کمک کنه معرفی کنیم :

ضروری ترین لباس پاییز و زمستان مخصوص بانوان خوش تیپ !

ضروری ترین لباس پاییز و زمستان مخصوص بانوان خوش تیپ !

ضروری ترین لباس پاییز و زمستان مخصوص بانوان خوش تیپ !

شلوارهای کتان : این شلوارها که تقریبا به اندازه ی شلوارهای جین تو فصل سرما کاربرد دارن جزو بهترین و شیک ترین پوشش های پاییزی به شمار می آیند که اکثر آن ها به رنگ کرم ، سبز زیتونی و قرمز سرخ هستند .

بیشتر بدانید  دستور العمل انتخاب ست لباس زمستانی زنانه ارزان قیمت!

جلیقه : جلیقه ، پوششی که دست و پا گیر نیست ، سبک و راحته و در عین حال گرمتون می کنه و تقریبا با خیلی از لباس هاتون میتونین ست کنین.

پلیور: پلیورهای بافت گاهی به تنهایی بدون نیاز به کاپشن یا جلیقه میتونن نیازتون رو برطرف کنن و به عنوان ی پوشش ساده ی شیک مورد استفاده قرار بگیرن .

پیراهن های آستین بلند دکمه دار مردانه : این مدل پیراهن ها ی مردانه حداکثر کاربردشون تو فصل سرماست البته بعضی ها تو فصل گرما هم استفاده می کنن ولی ازنوع جنس های نازک و خنک تر .

شال گردن : یه دور گردنی بافت که خیلی شیکتون می کنه و در عین حال گرمتون نگه می داره .

پیراهن پاییزه : پیراهن های پاییزی و زمستانی  از جنس پارچه های ضخیم که دارن جای مانتوهای پاییزی رو میگیرن ، خیلی شیک هستن وبا چکمه هم خیلی شیک تر میشن .

ژاکت : اگه سنگینی کاپشن رو دوست ندارین از ژاکت های سبک تر پاییزی استفاده کنین که خیلی شیک و پرطرف دار هستن .

بیشتر بدانید  چیدمان ست لباس زمستانی 2018 زنانه به سبک آمریکایی

کیف یک طرفه : کیف هایی که یک طرفه آویزون میکنین ونیازی نیست با دست هاتون نکه دارین و دست هاتون یخ بزنه . با این کیف ها خیلی راحت دست هاتون رو بزارین توی جیب هاتون.

چکمه های مچی : چکمه های پاییزی که با شلوار جین یا کتان خیلی شیک و برازنده میشه .

شلوار چسبان: شلوارهای گرم و جذب پاییزی که خیلی استفاده شون تو فصل پاییز راحت تره و با چکمه و کتونی هم خیلی شیک میشه .

اجازه بدین ی چیزی رو بهتون بگم و اونم پیشنهاد آرایشیک به افرادیه که سلیقه ی متفاوت دارن و اینه که لباس های پاییزی خیلی ساده اند اگر شما تمایلی به تزئینات دارین میتونین با استفاده از دکمه ، سنگ های تزئینی ، منجوق و انواع دیگر لوازم جانبی تزئینی لباس هاتون رو زینت بدین ولی اگه ساده پسند هستین بهشون دست نزنین .

با آرایشیک همیشه، شیک و جذاب باشین!

Leave a Reply

Your email address will not be published.