با گذشت ۵۰ سال از سن ما، معمولا چهره، شیوه لباس پوشیدن و یا حتی شیوه زندگی مان نیز تغییر کرده است. پس باید با روند زندگی پیش برویم و برای هر دوره از زندگی مان استایل مناسب را داشته باشیم. آرایشیک امروز چند دستورالعمل درباره چگونکی سبک لباس پوشیدن برای زنان بالای ۵۰ سال به شما ارائه می دهد تا زیباتر از قبل به نظر برسید.

۱۰ مدل از شیک ترین سبک لباس مورد نیاز زنان بالای ۵۰ سال

10 مدل از شیک ترین سبک لباس مورد نیاز برای زنان بالای 50 سال

10 مدل از شیک ترین سبک لباس مورد نیاز برای زنان بالای ۵۰ سال

۱ . جین تیره به همراه بوت پاشنه دار:

ترکیب این دو، استایل شما را بسیار جذاب نشان می دهد. جین تیره راسته به پا کنید و بوتی را انتخاب کنید که پاشنه آن تقریبا ۵ سانت باشد.

۲ . جین آبی به همراه کفش پاشنه دار:

شلوار جین آبی تیره و یا روشن در کنار کفش های پاشنه دار با رنگ های متفاوت شما را کشیده و با وقار نشان می دهد. در آب و هوای سرد نیز می توانید از کفش های پاشنه داری که رویه کاملا بسته دارند استفاده کنید.

بیشتر بدانید  مد لباس زنانه 2018 و شیک ترین استایل های بهاری دخترانه سال 97

۳ . جین سفید به همراه کفش قهوه ای:

جین سفید مناسب فصل بهار و تابستان است. آن را با یک بلوز رنگ روشن و کیف و کفش قهوه ای ست کنید تا از استایل خود لذت برید.

۴ . شلوار پارچه ای:

شلوار پارچه ای مشکی، سفید، قهوه ای و سرمه ای جز محبوبت ترین ها محسوب می شوند. اما دقت داشته باشید، شلواری را انتخاب کنید که برش خوبی داشته باشد و قد آن دقیقا اندازه شما باشد.

۵ . کت مشکی:

کت های چرم و یا جیر مشکی که کمی کوتاه هستند و بالای کمر قرار می گیرند، استایل بسیار زیبایی را به وجود می آورند. این کت را با پیراهن، شلوار و یا دامن می توان به تن کرد.

۶ . دامن مشکی:

دامن مشکی همه کاره و شیک است. هم چنین به طرز شگفت انگیزی هیکل شما را زیبا نشان می دهد. دامن مشکی تا روی زانو به همراه یک شومیز سفید و کفش پاشنه دار چرم، شما را به یک خانم با وقار و اصیل تبدیل می کند.

بیشتر بدانید  جذاب ترین مدل لباس زنانه که مردان عاشقش هستند!

۷ . ژاکت:

ژاکت های کش باف و آستین بلند که می توان بر روی بیشتر لباس ها از آن استفاده کرد، به شما پیشنهاد می شود. این ژاکت ها را می توان به همراه شلوار و یا دامن تا روی زانو به تن کرد.

۸ . تاپ:

تاپ را به صورت عمده خریداری کنید و همیشه رنگ های مشکی، سفید و کرم آن را در کمد لباسی تان داشته باشید تا بتوانید از آن ها زیر کت، ژاکت و بلوز های جلو باز استفاده کنید.

۹ . پیراهن:

سه نوع پیراهن را به شما معرفی می کنیم تا در هر موقعیتی بتوان از آن ها استفاده کرد.
.پیراهن هایی که آستین های بلند و یا سه چهارم دارند که با بستن یک کمربند بر روی کمر جذابیت آن را تکمیل می کنید.
.پیراهن های حلقه ای که می توان آن ها را به همراه یک کت کوتاه و ژاکت بلند به تن کرد.
.پیراهن هایی که دو تکه هستند و از بالای کمر طرح و رنگ آن ها فرق می کند برای روز های تعطیل و گردش های آخر هفته مناسب می باشند. این نوع پیراهن ها شما را شاد و سرحال نشان می دهند.

بیشتر بدانید  چگونه اندام خود را دوست داشته باشیم و سبک و مدل لباس خود را انتخاب کنیم؟

۱۰ . کت های بلند چرم:

در کمد لباسی همه بانوان بالای ۵۰ سال حداقل یک کت بلند چرم باید وجود داشته باشد. این کت را می توان بر روی هر نوع لباسی اعم از پیراهن، بلوز و شلوار و یا بلوز و دامن استفاده کرد.

استایلی شیک و جذاب همراه با ایده های آرایشیک !

 تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.