خرید کیف دستی . آیا شما نیاز به خرید کیف دستی دارید؟ آیا بدنبال خرید کیفی هستید که با بیشتر لباس های شما و مانتوهای شما ست و هماهنگ شود؟ و آیا به دنبال خرید کیف دستی با قیمت مناسب و کیفیت عالی هستید. در ادامه با آرایشیک همراه باشید تا برای خرید کیف دستی راهنمای خوبی برای شما باشد .

خانم ها قبل از خرید کیف دستی حتما این مقاله را بخوانید!

خانم ها قبل از خرید کیف دستی حتما این مقاله را بخوانید!

خانم ها قبل از خرید کیف دستی حتما این مقاله را بخوانید!

– اگر شما قد بلند هستید، سایز کیف چندان مهم نیست و می‌توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید. کیفی را بخرید که واقعا مناسب شما است. به طول بند کیف و تعداد دسته‌های کیف توجه کنید.

 – اگر کیفی می‌خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می‌خواهید با همه لباس‌های شما- صرف‌نظر از رنگشان- هماهنگ بشود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است.

بیشتر بدانید  انواع شیک ترین مدل های کیف دستی زنانه ترند 2018

– اگر شما لباس‌های چند رنگ یا لباسی با بافت‌های رنگی گوناگون می‌پوشید، باید یک کیف تک‌ رنگ خنثی انتخاب کنید تا توجه دیگران به لباس شما جلب بشود.

– اگر شما به پوشیدن لباس‌های تنگ مشکی و قهوه‌ای علاقه دارید، در این صورت باید کیف‌هایی را بخرید که رنگی است یا تکه‌ های رنگی دارد. یک کیف آبی، زرد یا قرمز بخرید که با بیشتر لباسهای شما هماهنگ است.

 

خانم ها قبل از خرید کیف دستی حتما این مقاله را بخوانید!

خانم ها قبل از خرید کیف دستی حتما این مقاله را بخوانید!

– اگر ریز اندام هستید، باید کمی هوشیار باشید. باید کیفی که انتخاب می‌کنید، خیلی بزرگ نباشد. می‌ توانید این نکته را در نظر داشته باشید که کیف در کوچکترین قسمت اندام شما قرار بگیرد. در این صورت هنگام راه رفتن، از تمرکز به روی اندام کوچک شما جلوگیری می‌کند.

– اگر می‌خواهید توجه به قسمت بالاتنه شما کم بشود، کیفی بخرید که در قسمت ران و پایین کمر شما قرار می‌گیرد، در نتیجه توجه به بازوهای درشت، بالاتنه، سینه یا شکم بزرگ کم می‌شود.

بیشتر بدانید  گالری تصاویر کیف دستی های زنانه گوچی 2013

– اگر ران‌ های بزرگی دارید، کیفی انتخاب کنید که زیر بازوی شما قرار می‌گیرد، هر کیفی که درست روی کمر شما قرا بگیرد، توجه را به قسمت پایینی اندام شما جلب می‌کند.

– از کیف‌ های بسیار بزرگ برای افزودن حجم به اندام خود استفاده کنید. اگر شما بسیار بلند و لاغر اندام هستید، یک کیف سایز بزرگ برای شما بسیار مناسب است. اگر درشت اندام و سنگین وزن هستید، از این نوع کیف‌ ها خودداری کنید.

شاد و مانا در پناه خداوند . ممنون از همراهیتون با آرایشیک !

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.