یک از مهمترین قسمت های آرایش روز عروسی، انتخاب مدل‌ های موی عروس است که بعد از اتمام آرایش انجام می شود. انتخاب مدل مو عروس یکی از انتخاب های مهم و مشکل عروس خانم ها برای روز عروسی شان است. یکی از بهترین پیشنهادها برای انتخاب مدل مو عروس، انتخاب آن بر اساس فصل است. البته بعضی از عروس خانم ها هم مایل به شینیون موهایشان نیستند و بیشتر تمایل دارند که مدل موهای باز را انتخاب کنند. البته مدل موی باز مناسب فصل تابستان نیست .

به توصیه آرایشیک سعی کنید از چند ماه قبل از عروسی پیش آرایشگر عروس مد نظرتان بروید و از او بخواهید شما را به عنوان تست آرایش کند و مدل موهایتان را انتخاب نمایید. . می توانید نمونه مدل موهای عروس هایی را که در اینترنت دیده اید را به آرایشگرتان نشان دهید و از او بخواهید موهای شما را آنطور درست کند ولی این را هم در نظر بگیرید که یک سبک آرایش و مدل مو که برای فرد دیگری انتخاب شده  زیباست، ممکن است به چهره شما نیاید. پس بهتر است اجازه دهید آرایشگر شما که تجربه و دانش بیشتری در زمینه آرایش دارد با توجه به فرم چهره شما، مدل موهای شما را انتخاب کند.

پس با آرایشیک همراه باشید تا بهترین و زیباترین مدل های موی عروس و شینیون های مختلف عروس را به عنوان نمونه و ایجاد ایده برای روز عروسی تان به شما ارائه دهیم. امیدواریم این مدل ویدیو ها مورد پسندتان واقع گردد.

بیشتر بدانید  نكاتی مهم برای انتخاب مدل موی عروس

ویدیو شیک : مدل‌ های موی عروس

ویدیو ۱

ویدیو ۲

ویدیو ۳

ویدیو ۴

ویدیو ۵

ویدیو ۶

ویدیو ۷

ویدیو ۸

ویدیو ۹

ویدیو ۱۰

یک آرایش شیک همراه با آرایشیک . دوستون داریم و از همراهیتون با آرایشیک سپاسگزاریم.

تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.