با استفاده از تیغ دو لبه چهره ای صاف داشته باشید و از خطرات احتمالی بریدن صورت تان نیز دور شوید. امروزه تیغ هایی با ۵ تیغه و یا ۷ تیغه رایج شده اند، این تیغ ها بعد از زمان کوتاهی کند می شوند و به پوست صورت شما آسیب وارد می کنند، اما می توانید تیغه های تیغ دو لبه خود را به آسانی تعویض کنید و دوباره از آن استفاده کنید. همچنین خواندن این مقاله “معرفی بهترین مارک و مدل ریش تراش برای آقایان” را هم از دست ندهید. در ادامه با آرایشیک همراه باشید.

راهنمای خرید بهترین تیغ دو لبه اصلاح برای ریش آقایان

تیغ اصلاح ۲ لبه دارای دسته بلند می باشد که از لغزش تیغ در دست جلوگیری و اصلاحی راحت را ایجاد می کند. این محصول دارای لبه های صاف و تیز می باشد که باعث می شود هیچ اثری از مو باقی نماند و پوست نرم و لطیف شود. این تیغ برای اصلاح موهای زبر و ضخیم مناسب می باشد.

بیشتر بدانید  معرفی بهترین مارک و مدل ریش تراش برای آقایان

دسته تیغ ها می توانند متفاوت از هم باشند و هر کدام کارایی مخصوص خود را دارند، اما ویژگی مشترک همه آن ها با دوام بودن شان است.

معمولا در همه تیغ ها از تیغه های فولادی استفاده می کنند. اما شما می توانید با شناخت پوست تان، نوع تیغه را تغییر دهید.بعضی از آن ها عمر طولانی تری دارند و در پی آن کمی ضخیم تر هستند، بعضی دیگر نیز تیغه نازک تری دارند و برای پوست های حساس مناسب می باشند.

راهنمای خرید بهترین تیغ دو لبه برای ریش آقایان

راهنمای خرید بهترین تیغ دو لبه برای ریش آقایان

مزایای استفاده از تیغ دو لبه چیست؟

مدت زمانی طول می کشد تا شما به استفاده از تیغ دو لبه عادت کنید، چون اصلاح با این نوع تیغ دقت و زمان بیشتری نیاز دارد اما نتیجه کار بسیار به دل شما می نشیند و پوست شما را بسیار نرم و صاف می کند. البته کرم اصلاح خوب را از یاد نبرید.

بیشتر بدانید  آقایان بخوانند؛ چگونه زودتر ریش در بیاوریم

پس از مدتی تیغه های تیغ های ۵ تیغه و یا ۷ تیغه مسدود می شوند و برای زمان طولانی خیس می مانند و باعث می شود باکتری ها در آن قسمت جمع شوند. اما شما می توانید تیغ دو لبه خود را تغییر دهید و از یک تیغه نو و تمیز بهره ببرید.

یکی دیگر از ویژگی های تیغه های دو لبه این است که دارای شانه محافظ هستند و این شانه می تواند باز یا بسته شود. هم چنین دندانه های تیغ کمی گسترده ترهستند و برای انواع موهای صورت مناسب می باشند.

نحوه استفاده از آن؟

به یاد داشته باشید که ابتدا ریش تان را به خوبی با آب گرم خیس کنید و بعد کرم اصلاح را بر روی آن بمالید. کرم اصلاح با کیفیت باعث میشود که تیغه ها به خوبی بر روی صورت کشیده شوند و موها را از بین ببرند.

برای این که موهای ریز را از بین ببرید چند باره تیغ را بر روی پوست تان نکشید، زیرا بی فایده است. اما می توانید کمی پوست خود را بکشید تا فولیکول های مو باز شوند و سپس از تیغ بهره ببرید.

بیشتر بدانید  ناراحتی های پوستی بعد از اصلاح صورت در آقایان

بهتر است تیغ را در زاویه ۳۰ درجه صورت تان نگه دارید . هم چنین دسته تیغ را محکم بین انگشتان خود نگه دارید تا دست تان نلغزد و باعث بریدگی صورت تان نشود.
پس از اصلاح صورت تان را بشویید و از یک کرم مرطوب کننده استفاده کنید.

یک اصلاح شیک با آرایشیک ! شاد و برقرار باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.