سم زدایی کردن بدن باعث کمک به سوختن چربی های اضافه ی بدن می شود ،یعنی اگر شما بدن خود را سم زدایی کنید با سرعت بیشتری می توانید چربی های خود را بسوزانید و هم می توانید  بدن خود را تبدیل به یک بدن سالم تر و عاری از سموم کنید،

7 روش برای سم زدایی بدن

7 روش برای سم زدایی بدن

پس با آرایشیک  همراه باشید تا ۷ روش برای سم زدایی کردن بدن را به شما آموزش دهیم :

۱٫نوشیدن آب و چای گیاهی : مصرف آب و چای گیاهی باعث دفع سموم بدن می شود ،شما باید روزانه ۸ الی ۱۰ لیوان آب بنوشید ، البته  به خاطر داشته باشید که نوشیدن آب ناشتا نیز کمک بزرگی به دفع سموم بدن خواهد کرد.

۲٫ مصرف سبزها : شما باید انواع سبزی و سبزیجات و صیفی جات سبز را در رژیم غذایی روزانه ی خود بگنجانید و حتما روزانه از آن ها استفاده کنید .

۳٫ مصرف پروبیوتیک : حتما شب ها قبل از رفتن به رختخواب پروبیوتیک مصرف کنید ، زیرا پروبیوتیک ها باعث رفع فلزات سنگین، رادیکال های آزاد و باکتری های خطرناک از بدن می شود.

بیشتر بدانید  سر پا غذا خوردن چاقتان می کند!

۴٫ فعالیت تا حد عرق کردن : اگر تاحدی فعالیت کنید که عرق کنید مثلا پیاده روی کنید یا ورزش کنید یا از سونا استفاده کنید زیرا عرق کردن باعث خارج شدن مواد شیمیایی سمی ،فلزات سمی و عفونت های مزمن از بدن می شود، این سموم از طریق عرق کردن و از راه پوست از بدن خارج می شوند.

۵٫ استفاده از نمک فرنگی در حمام : حتما از نمک فرنگی در حمام استفاده کنید زیرا این نمک باعث از بین رفتن و دفع سموم و مواد مضر از بدن می شود و همچنین باعث کاهش درد های عضلانی می شود

۶٫ پریدن : پریدن به صورت طناب زدن یا پریدن روی ترامپولین که باعث رسیدن مواد مغذی به سلول ها می شود و همین امر باعث دفع سموم از سلول ها می شود .

۷٫ مصرف مواد ملین : اگر از مواد ملین استفاده کنید که سبب تمیز شدن روده می شود کمک بزرگی  به دفع سموم از بدن خود کرده اید زیرا این کار باعث خارج شدن سموم دستگاه گوارش از بدن می شود وهمچنین سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

بیشتر بدانید  ادویه هایی برای رسیدن به کاهش وزن و تناسب اندام

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.