10 نکته ی کلیدی برای کمک به کاهش وزن

10 نکته ی کلیدی برای کمک به کاهش وزن

داشتن وزن اضافی برای هر فرد تبدیل به مشکلی بزرگ شده است و تلاش برای شکست دادن این مشکل بزرگ بسیار سخت است و نیاز به اراده و راهنمایی دارد.باید قبول کنید که کاهش وزن رویا نیست و شما می توانید.

10 نکته ی کلیدی برای کمک به کاهش وزن

10 نکته ی کلیدی برای کمک به کاهش وزن
10 نکته ی کلیدی برای کمک به کاهش وزن

در این مقاله از سایت آرایشیک بهترین نکات را برای کمک به کاهش وزن به شما ارائه می دهیم :

1 . تمام مواد غذایی که دوست دارید یکباره قطع نکنید : اگر تمام مواد غذایی که دوست دارید یکباره کنار بگذارید و خود را محدود به میوه وسبزی خوردن کنید اراده ی شما سست خواهد شد ، بنابراین بهتر است با محاسبه ی کالری غذاها مقدای از غذاهای مورد علاقه ی خود را در رژیم خود بگنجانید.

2 . گرسنه شدن را درنظر بگیرید : زمانی که واقعا گرسنه می شوید غذا بخورید و اگر هنوز احساس گرسنگی نکرده اید حتی زمان وعده های غذایی باشد سعی نکنید که سراغ غذا بروید .

3 . در جشن ها و مهمانی ها رژیم خود را فراموش نکنید : در مراسم ها و جشن ها سعی کنید از غذاهای کم چرب استفاده کنید و فست فودها را حذف کنید .

4 . از ترازوی آشپزخانه استفاده کنید: سعی کنید حتما ترازویی در آشپزخانه داشته باشید و مواد غذایی که می خورید را وزن کنید تا از اضافه خوردن شما جلوگیری شود.

5 . لباس های جدید بخرید : به محض کاهش وزن برای خود لباس های جدید بخرید تا دیگر از سایز لباس های قبلی خود استفاده نکنید و از سایز جدید خود لذت ببرید و اراده و علاقه ی شما بیشتر شود.

6 . رفتار خود را تغییر دهید : باید سعی کنید کند بودن و زیاد نشستن و تنقلات را از برنامه ی خود حذف کنید.

7 . با خودتان صادق باشید : هر دو هفته یکبار کالری های دریافتی خود را محاسبه کنید و اگر لاغر نشده اید و کالری بیشتری نیز مصرف کرده اید، نا امید نشوید و دوباره شروع کنید.

8 . ورزش کلید لاغری است : حتما باید برای لاغر شدن ورزش کنید حتی اگر هزینه های سنگین بدهید و اگر نتوانستید حتما پیاده روی کنید.

9 . نوشیدنی های الکلی را حذف کنید : این نوشیدنی ها اندازه ی شکم شما را چند برابر می کند باید آن ها را حذف کنید.

10 . آب فراوان بنوشید : تا می توانید آب بنوشید زیرا باعث کاهش اشتها و افزایش سوخت و ساز در بدن می شود و اگر دوست دارید کمی آب میوه ی طبیعی به آب خود اضافه کنید تا طعم دار شود و راحت تر بنوشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.