جین و شلوار جین جزو یکی از پرفروش‌ترین لباس‌هایی به حساب میروند که در فروشگاه‌های لباس ارائه می‌شود و یکی از لباس‌هایی است که بین بیشتر خانم ها و آقایان نیز مشترک است و حتی در مدل‌ها و رنگ‌های مختلف در هر کمد و کشوی لباسی پیدا می‌شود شلوار جین است. جنس محکم و تنوع زیادی که امروزه شلوارهای جین دارند باعث شده طرفداران زیادی داشته باشند .

توصیه آرایشیک برای استفاده از شلوار جین زنانه این است که می توانید همراه با یک تاپ یا تی‌شرت ساده با رنگ‌های شاد یا طرحهای گرافیکی روی آن برای دخترانی که در سنین نوجوانی یا سالهای ابتدایی دوره جوانی هستند میتواند انتخاب خوبی باشد. همچنین این افراد میتوانند از شلوارک‌های جین نیز برای یک مهمانی دوستانه و صمیمی استفاده کنند. برای انتخاب کفش نیز میتوان روی یک صندل یا کفش بدون پاشنه که رنگ آن با تی‌شرت یا تاپ انتخاب‌شده هارمونی داشته باشد حساب کرد. با این که استفاده از رنگهای مختلف در پوششی که برای اینگونه مراسم در نظر میگیرید ظاهر زیبایی به شما خواهد داد اما بهتر است لباسهایی که به کار میبرید نهایتا در سه رنگ باشد و اجازه ندهید رنگهای مختلف به شما ظاهر شلخته‌ و نازیبایی بدهد.

بیشتر بدانید  گالری تصاویر 18 ست لباس زمستانی از Polyvore

بهتر است برای مهمانی‌های رسمی از شلوارهای پارچه‌ای استفاده کنید اما اگر اصرار دارید شلوار جین بپوشید میتوانید آن را با یک تاپ رسمی و غیراسپرت که روی آن گلدوزی شده یا پولک و نگین کار شده باشد ست کنید. نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که برخلاف مهمانی دوستانه، در اینجا بهتر است لباسهایی با رنگهای شاد را کنار گذاشته و از لباسی با رنگهای تیره یا خنثی استفاده کنید. برای انتخاب یک ظاهر کلاسیک‌تر میتوانید از بلوز آستین کوتاه یا سه‌ربع و یک کمربند نیز استفاده کنید.

انتخاب زینت‌آلات و به ویژه یک گردن‌بند بلند نیز میتواند لباس شما را از حالت غیررسمی درآورده و به آن جلوه خاصی ببخشد. برای تکمیل این ترکیب هم میتوانید بنا به سلیقه و البته بلندی یا کوتاهی قدتان از کفش پاشنه بلند یا کفش تخت غیراسپرت استفاده کنید. برای فصلهای سرد سال نیز میتوانید روی چکمه‌های ساق بلند حساب کنید اما باید حواستان باشد که تناسب لباس و کفشی که میپوشید از اهمیت زیادی برخوردار است به طوری که پوشیدن یک تاپ تابستانی با چکمه یا برعکس پوشیدن یک لباس یا حتی جلیقه گرم با یک صندل ترکیب نامناسبی خواهد ساخت.

بیشتر بدانید  گالری تصاویر مد آرایش، لباس ،رنگ و لوازم جانبی پاییز و زمستان 2014 -2013

گالری عکس ۱۴ ترکیب لباس با شلوار جین زنانه برای فصل پاییز

شاد و پرانرژی همراه با آرایشیک !

Leave a Reply

Your email address will not be published.