گالری تصاویر لباس نامزدی Vera Wang (سری اول)

3

گالری تصاویر لباس نامزدی Vera Wang

ورا ونگ یک طراح لباس مد و ساکن نیویورک است. او بیشتر شهرتش را بخاطر طراحی لباس عروس بدست آورده است. ورا ونگ برای ماریا کری، جنیفر لوپز، جسیکا سیمپسن، جنیفر گارنر، شارون استون، ویکتوریا بکهام، آوریل لاوینی، سارا میشله گلر، اوما تورمن، هالی هانتر، کمپل براون، جری ریان، کارنا گوره، شارون استون و تعدادی دیگر از ستاره‌های مشهور، لباس عروسی طراحی کرده است

ورا وانگ (Vera Wang) نام تجاری معروفی را برای لباس‌های رویایی روز عروسی برای افراد مشهور و طراز اول جامعه به وجود آورده است. به‌رغم گرانی بیش از حد آن محصولات، نام او پس از مدتی تبدیل به نامی ‌محبوب در میان خانوارهای طبقه متوسط شد.

لباس‌های عروسی مجلل – که تازه عروسان از آنها زیاد استقبال می‌کنند- ورا ونگ را به طراحی مشهور مبدل کرده‌ است. اما او کارش را در مجله وگ Vogue به عنوان سر ویراستار بخش مد آغاز کرد.

اکنون این چهره مد 60 ساله و مادر دو دختر، امپراتوری طراحی‌اش را در جواهرات ، کفش ، عطر ، زیورآلات، عینک، ظروف چینی و کریستالی هم گسترش داده است.

ونگ که زمانی با علاقه به اسکیت‌بازی می‌پرداخت، با معروف شدن لباس‌‌هایی که او برای برندگان مدال اسکیت طراحی کرد به عنوان شخص برتر اسکیت آمریکا معرفی شد. لباس ایوان لیساسک Evan Lysacek برنده مدال طلای المپیک 2010 هم از طراحی‌های اوست.

[nggallery id=60]

Leave A Reply

Your email address will not be published.