ورا ونگ یک طراح لباس مد و ساکن نیویورک است. او بیشتر شهرتش را بخاطر طراحی لباس نامزدی و عروس بدست آورده است. ورا ونگ برای ماریا کری، جنیفر لوپز، جسیکا سیمپسن، جنیفر گارنر، شارون استون، ویکتوریا بکهام، آوریل لاوینی، سارا میشله گلر، اوما تورمن، هالی هانتر، کمپل براون، جری ریان، کارنا گوره، شارون استون و تعدادی دیگر از ستاره‌های مشهور، لباس عروسی طراحی کرده است

ورا وانگ (Vera Wang) نام تجاری معروفی را برای لباس‌های رویایی روز عروسی برای افراد مشهور و طراز اول جامعه به وجود آورده است. به‌رغم گرانی بیش از حد آن محصولات، نام او پس از مدتی تبدیل به نامی ‌محبوب در میان خانوارهای طبقه متوسط شد.

گالری عکس جدیدترین لباس نامزدی Vera Wang (سری اول)

گالری عکس جدیدترین لباس نامزدی Vera Wang (سری اول)

لباس‌های عروسی مجلل – که تازه عروسان از آنها زیاد استقبال می‌کنند- ورا ونگ را به طراحی مشهور مبدل کرده‌ است. اما او کارش را در مجله وگ Vogue به عنوان سر ویراستار بخش مد آغاز کرد.

بیشتر بدانید  گالری عکس شیک ترین لباس نامزدی Vera Wang (سری دوم)

اکنون این چهره مد ۶۰ ساله و مادر دو دختر، امپراتوری طراحی‌اش را در جواهرات ، کفش ، عطر ، زیورآلات، عینک، ظروف چینی و کریستالی هم گسترش داده است.

ونگ که زمانی با علاقه به اسکیت‌بازی می‌پرداخت، با معروف شدن لباس‌‌هایی که او برای برندگان مدال اسکیت طراحی کرد به عنوان شخص برتر اسکیت آمریکا معرفی شد. لباس ایوان لیساسک Evan Lysacek برنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۰ هم از طراحی‌های اوست.

گالری عکس جدیدترین لباس نامزدی Vera Wang (سری اول)

ایده های شیک و جذاب همراه با سایت آرایشیک ! شاد و مانا باشید.

 تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

بیشتر بدانید  ایده های لباس نامزدی همراه با تم تشریفات مدرن و زیبا ۲۰۱۸ (سری دوم)

Leave a Reply

Your email address will not be published.