site
stats

گالری تصاویر لباس عروس پرونویا ۲۰۱۳

اینروزها پرونویاس Pronovias را در بیش از ۷۵ کشور جهان به عنوان در دست دارنده سهم عمده بازار لباس عروس می شناسند. این برند در سال ۱۹۶۴ میلادی اولین حضور جدی خود را در دنیای مد با تولید لباس عروسهای آماده نشان داد. این خلاقیت در تلفیق دنیای مد و لباس های عروس اینچنینی موجب شد تا پرونویاس به زودی جهانی شود.

چند سال بعد یعنی در سال ۱۹۶۸ میلادی پرونویاس اولین فروشگاه خود را در اسپانیا رسما افتتاح کرد. این فروشگاه که در نوع خود بی نظیر بود تمام لوازمی که یک عروس برای مراسم روز عروسیش را احتیاج داشت یکجا کنار هم آورده بود. در دهه بعدی پرونویاس که دیگر برندی مطرح بود در اسپانیا و سراسر اروپا بیش از ۸۰ فروشگاه را افتتاح نمود. در دهه نود پرونویاس فعالیت هایش را به سمت بازار آسیا و امریکای شمالی گسترش دادو اکنون پس از سالها تلاش در ۳۸۰۰ نقطه جهان نقطه فروش دارد.

بیشتر بدانید  گالری تصاویر کیف دستی های زنانه گوچی 2013

تیم طراحی خلاقانه این برند شامل ۷۰ نفر می شود که بیش از ۶۵۰ مدل لباس عروس و مهمانی بعلاوه ۲۰۰۰ لوازم کناری برای عروس ها در سال تولید می کنند. دفتر مرکزی این برند در نزدیکی شهر بارسلوناست و در مجموع ۵۵ هزار متر مربع وسعت دارد.اخیرا این برند بزرگ جایزه Better Bridal/ Designer را از آن خود کرده است.

[nggallery id=28]

One Response

  1. محبوب

    خوبن ولی باب سلیقه ما ایرانی ها نیست.عروس های ما بیشتر به پف لباس و سنگ های کار شده روی لباس اهمیت می دن

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.