چگونگی استفاده از رژ گونه به روی صورت های مختلف

نوشته شده توسط مهین بابایی. در دسته آرایش, آرایش صورت, مقالات

برجسب شده در: , , ,

انتشار یافته در اسفند ۱۲, ۱۳۹۱ با بدون دیدگاه

استفاده ی رژ گونه به روی همه ی صورت ها نباید یک شکل باشد و برای صورت های مختلف باید رژ گونه نیز به شکل های مختلف استفاده شود پس با آرایشیک همراه باشید تا روش صحیح  استفاده ی رژ گونه را به روی صورت های مختلف به شما آموزش دهیم.

چگونگی استفاده از رژ گونه به روی صورت های مختلف

چگونگی استفاده از رژ گونه به روی صورت های مختلف

1.صورت گرد : برای صورت های گرد نیاز است که رژ گونه را به شکل کشیده بزنیم بنابراین باید رژ گونه را از روی استخوان بالایی گونه به سمت گوش و از روی استخوان زیر گونه  کمی به سمت دهان بزنیم و رنگ این رژ گونه باید تیره انتخاب شود.

2.صورت مربع : برای صورت های مربع باید یک مثلث روی استخوان گونه بکشید و آن را با برس رژ گونه به سمت پایین پخش کنید و قسمتی که به سمت گوشه ی بیرونی صورت وخط فک می باشد را کمی تیره تر کنید.

3.صورت مستطیل : برای صورت های مستطیل از قسمت لاله ی گوش به سمت استخوان گونه و به صورت افقی رژ گونه  بزنید.

4.صورت مثلث : برای صورت های مثلث ،رژ گونه را وسیع بزنید و بخش بیرونی استخوان های گونه را تیره تر و بخش داخلی استخوان های گونه را روشن تر رژ گونه بزنید.

5.: برای صورت های لوزی شکل ،رژ گونه را به شکل مثلث بزنید و بخش بیرونی استخوان های گونه را تیره تر رژ گونه بزنید و اجازه ندهید از قسمت بالای صورت رژ گونه ی شما به چشم ها نزدیک شود.

6.صورت هایی که گونه های برجسته دارند : برای صورت هایی که گونه های برجسته دارند بهتر است به روی گونه از رنگ روشن و فقط قسمت استخوان زیر گونه را تیره تر رژ گونه بزنند.

7.صورت هایی که چانه های دراز دارند : برای صورت هایی که چانه های دراز دارند ،به روی استخوان بالایی و برجسته ی گونه رژ گونه ای تیره بزنید و مقدار بسیار کمی پودر تیره را نیز به روی چانه زده و آن را محو کنید.

بدون دیدگاه

در حال حاظر دیدگاهی وجود ندارد چگونگی استفاده از رژ گونه به روی صورت های مختلف. شاید شما مایل به افزودن یکی از نظرات شخصی خودتان؟

دیدگاهتان را بنویسید