رشد، طول و ضخامت مژه ی هر فرد بسیار بستگی به ژنتیک بدن او دارد، ولی با انجام روش های زیر می توانید به رشد و پرپشت شدن مژه های خود کمک کنید.

در این مقاله از آرایشیک روش هایی را در زمینه ی کمک به بلند شدن مژه ها به طور طبیعی به شما ارائه می دهیم :

روش های بلند شدن مژه ها به طور طبیعی

چگونه مژه های خود را بطور طبیعی بلند تر کنیم ؟

چگونه مژه های خود را بطور طبیعی بلند تر کنیم ؟

رژیم غذایی سالم : رژیم غذایی شما باید سرشاراز اسیدهای آمینه ، پروتئین ، مولتی ویتامین و مواد معدنی باشد واگر در رژیم غذایی خود به طور مرتب از روغن زیتون نیز استفاده کنید ، کمک بزرگی در رشد مژه هایتان به شما خواهد کرد.

تمیز کردن مژه ها : تمیز کردن مژه ها و آسیب رساندن به آن ها باعث شکستگی و در نهایت تضعیف مژه ها خواهد شد، بنابراین برای جلوگیری از این آسیب رسیدن به مژه ها باید مژه های خود را با یک پاک کننده ی مخصوص آرایش چشم و به کمک یک برس مژه یا یک مسواک نرم و به آرامی تمیز کنید.

بیشتر بدانید  اسرار زیبایی از سراسر جهان

روغن های طبیعی : ترکیبی از روغن های زیتون ، روغن کرچک ، روغن بادام و ویتامین ایی را هر روز یا شب ها قبل از خواب به طور مرتب و به کمک یک برس مژه  یا انگشت خود از قسمت ریشه ی مژه ها تا انتهای مژه بمالید ، این کار باعث تقویت ریشه های مژه ها و در نتیجه رشد سریع و پر پشت شدن آن ها می شود.

وازلین : بله استفاده از وازلین و مالیدن آن به مژه ها نیز ، مژه ها را تقویت می کند اما شما باید در صورتی از آن استفاده کنید که نسبت به آن آلرژی نداشته باشید.

 تجربه یک زندگی شیک همراه با کانال رسمی آرایشیک !

3 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.