همه ی انسان ها به دنبال روش هایی برای بهبود شخصیت و ظاهر خود هستند ، داشتن شخصیت خوب و ظاهر زیبا باعث آرامش روانی و همچنین بالا رفتن اعتماد به نفس می شود .اکنون ما می خواهیم راه کارهایی را برای جذاب تر شدن آقایان و تبدیل شدن به یک جنتلمن واقعی را به شما ارائه دهیم . همچنیم مقاله “لباس پوشیدن آقایان خوش تیپ و جنتلمن” را هم از دست ندهید.

در ادامه با آرایشیک همراه باشید :

چطور می توانیم یک جنتلمن باشیم؛ راه کارهای جذاب شدن آقایان

چطور می توانیم یک جنتلمن باشیم؛ راه کارهای جذاب شدن آقایان

چطور می توانیم یک جنتلمن باشیم؛ راه کارهای جذاب شدن آقایان

– اول از همه این که حتما به بوی بدن خود اهمیت بدهید مخصوصا در فصل های گرم سال که بیشتر عرق می کنید .همیشه حمام کنید و بلافاصله بعد از حمام کردن زیر بغل های خود را با اسپری یا مام ، خوشبو کنید و این که موهای خود را مرتب کنید حتما از ژل یا دیگر مواد حالت دهنده ی مو برای حالت دادن به موهایتان استفاده کنید.

بیشتر بدانید  15 روش صحیح در لباس پوشیدن آقایان خوش تیپ و جنتلمن

– تا می توانید از لباس های کلاسیک و ساده استفاده کنید و از لباس های پر زرق و برق دوری کنید هرچه لباس آقایان ساده تر باشد شیک تر است و آقایان را جذاب تر می کند با این که ممکن است خیلی از آقایان تصور کنند که لباس های زرق و برق دار جذابشان می کند اما این طور نیست برای شیک تر و جذاب تر شدن حتما از لباس های ساده استفاده کنید. لباس های ورزشی را فقط برای ورزش و پیاده روی بپوشید و مثلا برای رفتن به جایی که قراری یا برنامه ای دارید با گرمکن یا سوئی شرت ورزشی نروید .برای قرارها و مراسم های رسمی حتما کت و شلوار بپوشید و این که کت و شلوار شما حتما باید اندازه ی تن شما باشد و حتی یک سایز هم بزرگ تر نباشد زیرا کت و شلوار بزرگ علاوه بر این که شما را جذاب نمی کند باعث می شود خیلی هم شلخته به نظر برسید. همیشه کفش هایتان را تمیز کنید زیرا کفش های تمیز یک دنیا تفاوت در تیپ شما ایجاد می کند. کفش های تمیز برای جذابیت شما بسیار مهم و تاثیرگذار است.

بیشتر بدانید  15 روش صحیح در لباس پوشیدن آقایان خوش تیپ و جنتلمن

– ناخن های کوتاه و تمیز داشته باشید و همیشه یک شانه ی جیبی همراهتان باشد تا در صورت به هم ریخته شدن موهایتان بتوانید موهایتان را مرتب کنید و این که صورت خود را همیشه اصلاح کنید و حواستان باشد صورتتان زخم نشود یا کلا بدون ریش باشید یا اگر می خواهید ریش داشته باشید حتما ریش یکدست و مرتب داشته باشید . کرم یا لوسیون بعد از اصلاح را فراموش نکنید زیرا باعث نرم و لطیف شدن پوست صورتتان می شود.

– زمانی که کسی را ملاقات می کنید یا قرار کاری با کسی دارید و او را می بینید حتما سرتان را بالا بگیرید و با او دست بدهید و در صورت او نگاه کنید یا به قول معروف چشم تو چشم باشید این کار باعث می شود شما یک نجیب زاده ی واقعی باشید و شخصیت جذابی داشته باشید علاوه بر این که خیلی محترم می شوید و همین خود باعث جذابیت شما می شود.

بیشتر بدانید  15 روش صحیح در لباس پوشیدن آقایان خوش تیپ و جنتلمن

– یک شخصیت جذاب زمانی تکمیل می شود که شما با صدای بلند صحبت نکنید و سعی به تعریف و تمجید از خود نکنید و همچنین اگر رفتار اشتباهی داشتید خیلی زود عذرخواهی کنید .این به کارگیری این راه کارها شما تبدیل به یک جنتلمن واقعی خواهید شد.

همراه با آرایشیک شیک و جذاب باشید. شاد و پیروز باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.