نحوه ی آرایش چشم ها بر اساس شکل چشم ها

نوشته شده توسط مهین بابایی. در دسته آرایش, آرایش چشم, مقالات

برجسب شده در: , , , , , , , ,

انتشار یافته در آذر ۱۱, ۱۳۹۱ با ۸ دیدگاه

برای آرایش چشم ها صرف نظر از رنگ چشم و رنگ پوست ، شکل چشم ها نیز بسیار مهم است.

شما باید با توجه به شکل چشم خود ، چشم ها یتان را آرایش کنید، در این قسمت آرایشیک نحوه ی آرایش چشم ها با شکل های مختلف را به شما آموزش می دهد.

نحوه ی آرایش چشم ها بر اساس شکل چشم ها

چشم های بادامی; برای عمیق تر نشان دادن چشم های بادامی برجسته از سایه های تیره رنگ استفاده کنید و خط چشم باز که از ابتدای چشم کشیده می شود و تا استخوان پیشانی  می رسد چشم ها را زیباتر نشان می دهد.

نحوه ی آرایش چشم ها بر اساس شکل چشم ها

چشم های خمار:برای زیبایی بیشتر چشم های خمار از سایه های تیره رنگ در زیر و روی چشم استفاده کنید و مژه هایتان را ریمل بزنید.

چشم های گرد: برای چشم های گرد از خط چشم رو و سایه های روشن استفاده کنید، و خط چشم زیر را حذف کنید زیرا چشم ها را بد حالت میکند.

چشم های کوچک: برای بزرگ تر نشان دادن چشم های کوچک خط چشم یا  مدادی که استفاده می کنید تا انتهای چشم ادامه دهید و انتها وزیر چشم ها را سایه بزنید.

چشم های بزرگ: خط بالا و پایینی که در زیر و روی چشم می کشید از انتها به هم رسانده و ببندید این مدل خط چشم مناسب چشم های بزرگ می باشد.

چشم های افتاده: خط چشم رو را تا انتها ی چشم و به سمت بالا از گوشه ی بیرونی چشم ادامه دهید و با سایه ی قهوه ای  روی چشم ها را سایه بزنید.

۸ دیدگاه

۸ دیدگاه در نحوه ی آرایش چشم ها بر اساس شکل چشم ها در حال حاظر وجود دارد . شاید شما مایل به افزودن نظر شخصی خودتان هستید؟

 1. مرسی عزیزم – عالی بود –

 2. mamnon azizam aly bodan, ama vase kasayi mese man ke cheshmashon ye kam doroshto keshidast va gode che arayeshy khobe?
  mamnon misham rahnamayi konin.

 3. baron عزیز، آرایشیک با توجه به نوع چشم هایتان سایه های تیره رنگ را توصیه می کند. چشم دودی با هاله ای از رنگ بادمجونی یا سبز تیره به شما پیشنهاد می شود.

 4. mamnon mahyaye aziz

 5. عالی بود لطفا نحوه سایه برای چشم ها هم توضیح دهید

  • ممنون هستی از نظرت.
   حتما تو این زمینه هم مطلب و عکس میزاریم

 6. سلام من چشمانی تقریبا خمار دارم اما حالت ندارند و فکر می کنم چشمانم گرد باشد چیکا ر کنم که حالت گردیش از بین بره؟

 7. سلام
  من چشمانم خیلی درشت و خیلی گرد است،فاصله ی چشم و ابرویم هم خیلی کم است،چگونه باید آرایش کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید