site
stats

برای داشتن یه پوست سالم و زیبا یه سری مراقبت روزانه لازم داریم که ساده‌ترین این مراقبت‌ها شستن دو بار در روز صورت با شوینده‌های ملایمه. یه سری مراقبت و پاکسازی هم وجود داره که هفته‌ای یکی دو بار باید تکرار بشه.

یکی از مفیدترین کارا برای پوست، پاکسازی عمیق اونه که باعث می‌شه چربی و سلول‌های مرده عمیقا پاک بشن و پوست نفسی تازه کنه. استفاده مداوم ماسک اسکراب به مرور زمان حفره‌های پوست رو پر می‌کنه و پوست یک دست و درخشانی تحویل‌تون می‌ده.

مفیدترین پاکسازی عمیق پوست با ماسک اسکراب

مفیدترین پاکسازی عمیق پوست با ماسک اسکراب

حلا ببینیم چطور باید پوست رو به این نقطه طلایی سلامت و درخشش برسونیم.
قبل از استفاده از ماسک اسکراب، صورت‌تون رو با آب گرم مرطوب کنید و یه مقدار از ماسک رو روی چونه، پیشونی، گونه‌ها و بینی بمالید. حالا به مدت ۵ دقیقه با حرکت دورانی و با ملایمت ماسک رو همه جای صورت پخش کنید و مدام ماساژ بدید. لازم نیست خیلی به دست و صورت‌تون فشار بیارید. مواد ماسک کار خودشون رو بلدن، فقط جاهایی که جوش سر سیاه دارید رو مدت بیشتری ماساژ بدید. بعد از ۵ دقیقه صورت‌تون رو با آب ولرم بشورید.

بیشتر بدانید  چه درمان هایی برای پوسته پوسته شدن لب وجود دارد؟

اگه پوست صورت‌تون چربه، بیشتر از دیگران به ماسک اسکراب نیاز دارید. این ماسک هم مثل همه مواد بهداشتی و آرایشی وقتی می‌تونه مارک درجه یک بخوره که از مواد طبیعی برای تولیدش استفاده شده باشه. خیلی از میوه‌ها و مواد طبیعی خاصیت پاکسازی دارن.محصولات طبیعی سازگاری بیشتری با پوست دارن و نتیجه مصرف این مواد همیشه بهتر از مواد شیمیاییه.

Leave a Reply

Your email address will not be published.