site
stats

عطر جوپ ( مردانه )

عطر جوپ مردانه ( JOOP ) ، یکی از خوشبوترین و بی نظیرترین عطرهای سال ۲۰۰۹ ، با رایحه شیرین و ملایم ، مناسب برای آقایان ، در قاب فوق العاده شکیل خودکاری به همراه یک شیشه عطر اشانتیون ویژه. قابل استفاده آسان در همه جا ، در بسته بندی شکیل و با ضمانت اصل بودن عطر.

معرفی عطر ها و ادکلن های سرد و ملایم

عطر فراری

عطر فراری محصول سال ۱۹۹۹ میلادی توسط کمپانی معتبر فراری ایتالیا طراحی و ساخته شده است . این عطر خوشبو جز دسته عطر های باتلاقی و جنگلیمی باشد . این محصول از ترکیباتی مانند خزه جنگلی و چوب جنگلی تهیه شده است . عطر فراری فروش بالایی در ایران و کشورهای عربی و نیز ایتالیا دارد.

معرفی عطر ها و ادکلن های سرد و ملایم

 عطر بوس

 عطر بوس ( BOOS ) ،  محصول سال ۲۰۰۴ کمپانی بزرگ و معتبر بوس فرانسه و عطر پرفروش سالهای ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۹ بوده و جزء دسته عطرهای پرنشاط و نیروبخش می باشد. عطر بوس دارای بوی مدرن و شیرین بوده که از ترکیباتی مانند ادویه و رایحه جنگل تهیه شده است.  مناسب برای خانم ها و آقایان .

معرفی عطر ها و ادکلن های سرد و ملایم

عطر آزارو

بیشتر بدانید  عطر زدن هم فوت و فنی دارد، آن را با ما یاد بگیرید

عطر آزارو ، محصول پرفروش سالهای ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۶ ، با رایحه مطبوع و سرد و ملایم ، مناسب برای خانم ها و آقایان ، در قاب فوق العاده شکیل خودکاری به همراه یک شیشه عطر اشانتیون ویژه ، در بسته بندی شکیل و با ضمانت اصل بودن عطر. این عطر از عطرهای اصیل شرکت آزارو می باشد.

معرفی عطر ها و ادکلن های سرد و ملایم

 عطر اسکیپ

 عطر اسکیپ ، با رایحه مطبوع و سرد و ملایم ، مناسب برای خانم ها و آقایان ، در قاب فوق العاده شکیل خودکاری به همراه یک شیشه عطر اشانتیون ویژه.

معرفی عطر ها و ادکلن های سرد و ملایم

 عطر بیژن اسپرت

عطر بیژن اسپرت ( Bijan ) ، محصول پرفروش سالهای ۱۹۸۷ تا ۲۰۰۹ با رایحه سرد و ملایم ، مناسب برای خانم ها و آقایان ، در شیشه کریستالی و جعبه مخصوص و شکیل. این عطر خوشبو در سال ۱۹۸۷ توسط کمپانی بیژن ساخته شده است و ترکیبی از بوی گل نارنجی است که در اروپا پرورش داده می شود .

معرفی عطر ها و ادکلن های سرد و ملایم

 عطر آنجل زرد

بیشتر بدانید  آشنایی با ویژگی های عطر آقایان

عطر آنجل زرد ، عطر پرفروش سالهای ۱۹۹۲ تا ۲۰۰۹ ، با رایحه شیرین و ملایم ، مناسب برای خانم ها و آقایان ، در شیشه کریستالی و جعبه مخصوص و شکیل. عطر آنجل در سال ۱۹۹۲ میلادی توسط تیری موگلر و کمپانی آنجل ساخته و روانه بازار جهانی شده است. رایحه این محصول از ترکیبی از اسانسهای وانیل و میوه های تازه میباشد. در قاب فوق العاده شکیل خودکاری به همراه یک شیشه عطر اشانتیون ویژه.

 عطر حرم اعلاء

عطر حرم اعلاء ، با رایحه مطبوع و سرد و ملایم ، مناسب برای خانم ها و آقایان ، در شیشه کریستالی و جعبه مخصوص و شکیل.

One Response

  1. عطر

    سلام

    توضیحات خوبی دادید من مطلبی که میخواستم مطالعه کردم و سایتتونو برای مطالب دیگه به دوستانم اس ام اس دادم

    ممنون

    پاسخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.